|
Рубіні: Світову економіку чекає "ідеальний шторм" |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 10 лип, 2012 08:51
Пропонуємо до обговорення: Нуріель Рубіні зазначив, що можливі в 2013 році фінансові проблеми виявляться більш серйозними, ніж в 2008-му...
Дивися повний текст Рубіні: Світову економіку чекає "ідеальний шторм".
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101006
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 10 лип, 2012 08:51
"Рубини: Мировую экономику ждет "идеальный шторм"
Не каркай
-
aleksalt
-
-
- Повідомлень: 8103
- З нами з: 16.11.09
- Подякував: 667 раз.
- Подякували: 1502 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 10 лип, 2012 09:55
В прошлом году он обещал идеальный шторм уже в 2012. теперь откладывается на 2013. что ж, будем ждать )))
-
desman
-
-
- Повідомлень: 42
- З нами з: 03.02.12
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 2 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 10 лип, 2012 10:18
desman написав:В прошлом году он обещал идеальный шторм уже в 2012. теперь откладывается на 2013. что ж, будем ждать )))
Думаете, не случится?
-
mortimer
-
-
- Повідомлень: 27566
- З нами з: 25.07.08
- Подякував: 2441 раз.
- Подякували: 2808 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 10 лип, 2012 10:42
"спад відбудеться в усіх ключових регіонах світу." Про нас ничего не сказал))
-
2001
-
-
- Повідомлень: 1263
- З нами з: 28.10.08
- Подякував: 78 раз.
- Подякували: 93 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 10 лип, 2012 11:01
mortimer написав: desman написав:В прошлом году он обещал идеальный шторм уже в 2012. теперь откладывается на 2013. что ж, будем ждать )))
Думаете, не случится?
Ну если случится, то ему сразу Нобелевскую премию дадут!
-
Obval_Defoltovich
-
1
-
- Повідомлень: 3519
- З нами з: 14.06.10
- Подякував: 345 раз.
- Подякували: 900 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 10 лип, 2012 11:13
R2 написав:Рубіні: Світову економіку чекає "ідеальний шторм"
desman написав:В прошлом году он обещал идеальный шторм уже в 2012. теперь откладывается на 2013. что ж, будем ждать )))
не, ну сказал бы так: "Світову економіку чекає ідеальний фінансовий шторм, який заведе її у глибоку депресію, та лише широкомасштабна війна демократії із тероризмом по всьому світі змусить зупинити стагнацію - ось, що готує нам 2013 рік. А от про 2012 з прогнозом я звісно помилився.. певно через проведення Евро-2012 в Польщі та Україні, який відстрочив неминуче цунамі банкрутств банків по всьому світі на тлі загального звуження ліквідності головними гравцями.." - нам украинцам тогда бы всё стало понятно ))
-
Сергей Малина
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 1748
- З нами з: 06.01.09
- Подякував: 2364 раз.
- Подякували: 383 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 10 лип, 2012 11:17
Период относительной стабильности подходит к концу ? Значит надо диверсифицировать риски и переходить к большой корзине валют и золоту ...
-
ALEX66
-
-
- Повідомлень: 4814
- З нами з: 04.12.09
- Подякував: 256 раз.
- Подякували: 186 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 10 лип, 2012 11:26
-
chipmunk
-
-
- Повідомлень: 9076
- З нами з: 15.04.09
- Подякував: 578 раз.
- Подякували: 590 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 10 лип, 2012 11:42
2001 написав:"спад відбудеться в усіх ключових регіонах світу." Про нас ничего не сказал))
"Економіки інших ринків, що розвиваються, (БРІК, Мексика і Туреччина) також різко сповільняться. З одного боку, спад на ринках, що розвиваються, буде викликаний рецесією в єврозоні і Великобританії, з іншого - тим, що самі країни не проводять назрілі економічні реформи." Чё ж не сказал то ...
-
obval
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
2719 |
|
|
|
2 |
2282 |
|
|
|
1 |
944 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|