Офіційне безробіття в Україні у червні знизилось до 1,6%

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 17 лип, 2012 17:22

Офіційне безробіття в Україні у червні знизилось до 1,6%

Пропонуємо до обговорення:
У червні 2012 року офіційний рівень безробіття знизився на 0,1 відсоткового пункту до 1,6% від загальної кількості населення працездатного віку...

Дивися повний текст Офіційне безробіття в Україні у червні знизилось до 1,6%.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 100999
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 17 лип, 2012 17:23

Интересно - есть идиоты, которые верят в данные Госстата? (кузя ты можешь не писать, я про тебя в крусе :))
Steward
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 17 лип, 2012 17:30

Re: Офіційне безробіття в Україні у червні знизилось до 1,6%

Испанцы с 22-мя %-нами безработных Рвут волосы и воют.. "Чего ты меня мама Хуанита и папа Педро родили в сей Испании".. Украина ж- Рай!
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 17 лип, 2012 18:49

знаю людей, которых настойчиво просили сняться с учета после прекращения выплаты пособия, а иначи пришлось бы часто бегать на перекличку, непосещение которой приравнивается к автоматическому снятию с учета
drion
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 17 лип, 2012 19:40

Это данные не Укстата, а госслужбы занятости. Просто посчитаны те, кто стоит в центрах занятости на учете. А их все меньше, так как стоять имеет смысл только пока есть пособие (9 месяцев – год), потом денег не дают, а на работу могут отправить любую. А пособие по–новой нужно заработать хотя бы двумя годами работы. Т.е. явно наблюдается увеличение застойной безработицы - люди снимаются с учета, но остаются безработными годами, попадая в статистику т.н. «реальной» безработицы (на этот раз таки Укрстата) «уровень безработицы по методологии МОТ».
Адам Смит
Аватар користувача
16

Гуру
 
Повідомлень: 1822
З нами з: 02.06.11
Подякував: 401 раз.
Подякували: 4952 раз.
 
Профіль
 
3
5
1
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 932
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 08:19
ludasavkiv
1 689
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 тра, 2026 22:50
ludasavkiv
1 631
Переглянути останнє повідомлення
Нед 17 тра, 2026 08:30
Shaman
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама