Азаров: "Закупівельні ціни на українське молоко будуть підви

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 10 сер, 2012 08:19

Азаров: "Закупівельні ціни на українське молоко будуть підви

Пропонуємо до обговорення:
Кабінет міністрів України підвищить закупівельні ціни на українське молоко. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров на брифінгу в Сумах, передає прес-служба Кабміну.

Дивися повний текст Азаров: "Закупівельні ціни на українське молоко будуть підвищені".
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101019
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 10 сер, 2012 08:19

думаю стоит добавить: маржа бизнеса(бедненького и так уничтожаемого нынешней властью) останется не изменной! цена для конечного потребителя увеличется минимум на сумму повышения закупочных цен на молоко.
stokoz
 
Повідомлень: 2216
З нами з: 21.06.11
Подякував: 241 раз.
Подякували: 309 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 10 сер, 2012 08:49

  stokoz написав:думаю стоит добавить: маржа бизнеса(бедненького и так уничтожаемого нынешней властью) останется не изменной! цена для конечного потребителя увеличется минимум на сумму повышения закупочных цен на молоко.


Список компаний с ПРавильным молоком прилагается. Будет как с зелёной энергетикой - для своих закупка по 5 грн/КВт.
vov4ick
 
Повідомлень: 2383
З нами з: 18.03.09
Подякував: 613 раз.
Подякували: 430 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 10 сер, 2012 09:54

  vov4ick написав:
  stokoz написав:думаю стоит добавить: маржа бизнеса(бедненького и так уничтожаемого нынешней властью) останется не изменной! цена для конечного потребителя увеличется минимум на сумму повышения закупочных цен на молоко.


Список компаний с ПРавильным молоком прилагается. Будет как с зелёной энергетикой - для своих закупка по 5 грн/КВт.

Та причем здесь молокозаводы ПР? Они не принадлежат ПР, вы заблуждаетесь, для начала сами посмотрели бы собственников. Поражаюсь я нашему безграмотному народу, чуть что - сразу олигархи виноваты и приписывают все грехи существующие и не существующие.
Беспокоит другое - у людей реально покупают настоящее молоко за копейки, потом перерабатывают его и продают втридорого! Тем самым обеспечивают себе сверхприбыли. Азаров говорит об одном, но забывает другое - нужен контроль за наценкой, о чём было выше сказано.
Молоко - это больная тема
ne_egoist
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 761
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 чер, 2026 09:52
salvydas
1 428
Переглянути останнє повідомлення
Сер 03 чер, 2026 08:30
bekarevich_ms
4 1562
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 17:01
vt313
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама