В Україні потрібно працювати 15 хвилин, щоб купити пляшку пи

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2012 15:56

В Україні потрібно працювати 15 хвилин, щоб купити пляшку пи

Пропонуємо до обговорення:
Найменше трудитися доведеться в США - в середньому знадобиться всього близько 5 хвилин

Дивися повний текст В Україні потрібно працювати 15 хвилин, щоб купити пляшку пива.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2012 15:56

Зверніть увагу на ціну бокалу пива- на рівні Китаю, Вєтнаму та Нігерії. Ціна продуктів встановлюється в залежності від покупної здатності населення! Якщо б ціна була б така, як в Індії, то , зберігаючи пропорцію, ми б працювали годину на 1 бокал пива
vovan1969
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2012 18:21

ну как бы номальное бутылочное пиво начинается от бакса за пол литра(живое дороже). Да и качество пиво отличается очень сильно.
Более информативно смотреть на цену молока, картошки, мяса ну и водки. Эти продукты имеют приблизительно одинаковое качество и более типичны для нашего общества. Правда пересичному может стать как-то грустно :mrgreen:
ssnet
1
 
Повідомлень: 2145
З нами з: 28.04.10
Подякував: 11 раз.
Подякували: 458 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2012 18:25

Re: В Україні потрібно працювати 15 хвилин, щоб купити пляшк

А выпить за минуту..
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2012 21:54

Бредятина еще более чем индекс биг-мака. Еще бы сравнили сколько пахать на 1 банан или ведерко риса.... африка была бы в переди планеты.

Почему в рейтинге нет Саудовской Аравии и богатейшего Катара??? не потому что там такие бедные, а там пива нет))

Больше алкоголя и меньше образования - нации не будет (Вермахт).
РАТАН
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2160
З нами з: 25.01.07
Подякував: 150 раз.
Подякували: 215 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 01 жов, 2012 11:23

РАТАН согласна, слишком относительные это показатели. Что такие новости делают на финансовом форуме?
Победина_Виктория
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 01 жов, 2012 14:30

  Победина_Виктория написав:РАТАН согласна, слишком относительные это показатели. Что такие новости делают на финансовом форуме?

Тут если разобраться почти все новости вообще не относятся к финансам. жаль, но это так. Лишь бы писать что-то.
Дарья
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 338
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 чер, 2026 11:34
R2
1 1108
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
1 1319
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 12 чер, 2026 13:24
Nickoss1
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама