Україна повинна обрати Євросоюз, а не Митний Союз - Тигипко

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 27282930>
Повідомлення Додано: Нед 14 жов, 2012 20:37

Re: Україна повинна обрати Євросоюз, а не Митний Союз - Тиги

  detroytred написав:Так это я написал вчера? :
стр. 23 Добавлено: Пт 12 окт, 2012 16:08
Ну то почитайте історію отримання Україною незалежності. Про живий ланцюг. Про референдум. І побачите прояв суспільного патріотизму у масштабах суспільства.

Или может всё-таки Вы? :lol:


Це написав я, як приклад на ваше питання:
стр.21 Додано: П'ят 12 жов, 2012 15:26
  detroytred написав:Если у каждого "свое понятие этого слова", то как можно говорить об обществе, государстве, народе, нации ... в плоскости патриотизма.


От саме "о том как можно" я вам і написав, про суспільний прояв такого індивідуального відчуття, як патріотизм. Але, зверніть увагу, що саме ви заговорили про патріотизм в масштабах суспільства, держави, народа, нації...
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4365
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 14 жов, 2012 20:47

  zeleniy написав:
От саме "о том как можно" я вам і написав, про суспільний прояв такого індивідуального відчуття, як патріотизм. Але, зверніть увагу, що саме ви заговорили про патріотизм в масштабах суспільства, держави, народа, нації...


И как это изменяет Ваше утверждение:
Так це ви придумали суспільний патріотизм та ще й в маштабах суспільства і всім доводите, що його не існує. А я вам кажу, що патріотизм це відчуття конкретної особистості. Його не може бути колективного, як не може бути колективної любові, кохання, дружби... Як взагалі не може бути колективних почуттів... А ви самі створили проблему і доводите, що її не існує.

8)

Я Вам показывал, что не вижу патриотизма в нашем украинском обществе на данном этапе его развития. То есть речь была о масштабах общества.

К чему на форуме обсуждать частные явления, не оказывающие влияния на общество?
Поэтому постоянно и указывал Вам на частность Ваших примеров проявления патриотизма.

З.Ы. Как-то несерьезно Вы ....

З.З.Ы. К слову: куда общественный патриотизм (который, по-Вашему, никуда не девается) исчез после "обретения независимости"???
detroytred
 
Повідомлень: 28200
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 14 жов, 2012 21:08

  detroytred написав:Перед тем как писать подобное, нужно иметь хотя бы элементарные знания:


Я бачу ви маєте елементарні знання пошуку в Гуглі :mrgreen: , а поясніть, як ви розумієте наведенні цитати? Приклади колективних почуттів? Як виникають? Їх природу? Чи елементарних знань лише на Гугл вистачає?
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4365
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 14 жов, 2012 21:08

  detroytred написав:Перед тем как писать подобное, нужно иметь хотя бы элементарные знания:


Я бачу ви маєте елементарні знання пошуку в Гуглі :mrgreen: , а поясніть, як ви розумієте наведенні цитати? Приклади колективних почуттів? Як виникають? Їх природу? Чи елементарних знань лише на Гугл вистачає?
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4365
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 14 жов, 2012 21:15

  detroytred написав:zeleniy
Ну и напоследок: из чего же ещё может складываться общественное, как не из совокупности частей, присущих индивидуальным носителям?

Естественно, что общественный патриотизм состоит из патриотизма отдельных граждан данного общества.
Только общественным он будет в том случае, когда такие патриоты составляют большинство данного общества, определяют состояние (суть) данного общества.

То есть, естественно, коллективная (как Вы выражаетесь) любовь, например, к Родине состоит из отдельной любви каждого участника данного коллектива (из чувств конкретных личностей, как Вы выражаетесь).


Так патріотизм таки є? І в першу чергу патріотизм індивідуальне почуття? Слава Богу! І ви не заперечуєте факт існування на Україні певної кількості патріотів? Це прогрес! А тепер розкажіть, як на вашу думку повинен проявлятися патріотизм кожного патріота, в умовах сучасної України, для того щоби за вашим світоглядом українське суспільство можна було назвати патріотичним??? Дуже цікаво :wink:
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4365
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 14 жов, 2012 21:23

  zeleniy написав:
Я бачу ви маєте елементарні знання пошуку в Гуглі :mrgreen: , а поясніть, як ви розумієте наведенні цитати? Приклади колективних почуттів? Як виникають? Їх природу? Чи елементарних знань лише на Гугл вистачає?

Всего лишь день назад Вы не знали об их существовании, оппонировали на уровне ..., а теперь хотите разъяснений? 8)

Рекомендую всё же начать с элементарных знаний уровня поиска в Гугле прежде, чем писать подобное раннему, как по содержанию, так и по стилю.
detroytred
 
Повідомлень: 28200
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 14 жов, 2012 21:27

  detroytred написав:Рекомендую всё же начать с элементарных знаний уровня поиска в Гугле прежде, чем писать подобное раннему, как по содержанию, так и по стилю.


Мені не роз'яснення потрібні, а саме ваше розуміння наведеного, ваші думки... Цитувати з інету може будь хто, а думати самостійно....
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4365
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 14 жов, 2012 21:28

  zeleniy написав:Так патріотизм таки є? І в першу чергу патріотизм індивідуальне почуття? Слава Богу! І ви не заперечуєте факт існування на Україні певної кількості патріотів? Це прогрес!

Дайте цитату, где я отрицал существование патриотизма?
Дайте цитату, где я отрицал то, что общественное складывается из совокупности индивидуальных частей.

Дайте цитату, где я отрицал факт существования в любом обществе (хоть украинском, хоть зимбабвийском) "певної кількості патріотів".

А потом уже говорите о прогрессе 8)
detroytred
 
Повідомлень: 28200
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 14 жов, 2012 21:44

  zeleniy написав:
  detroytred написав:Рекомендую всё же начать с элементарных знаний уровня поиска в Гугле прежде, чем писать подобное раннему, как по содержанию, так и по стилю.


Мені не роз'яснення потрібні, а саме ваше розуміння наведеного, ваші думки... Цитувати з інету може будь хто, а думати самостійно....

Чтобы я Вам доказывал, что написав подобное
От саме "о том как можно" я вам і написав, про суспільний прояв такого індивідуального відчуття, як патріотизм.


Вы так и не видите того, что общественное складывается из индивидуального.
Что об общественном можно говорить при доминировании этого явления в обществе, то есть когда индивидуальные носители его преобладают в обществе, определяют его состояние и развитие.

Один вопрос: Вы считаете что патриотизм -- является доминирующим принципом в нашем обществе?
detroytred
 
Повідомлень: 28200
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 14 жов, 2012 22:17

  zeleniy написав:А тепер розкажіть, як на вашу думку повинен проявлятися патріотизм кожного патріота, в умовах сучасної України, для того щоби за вашим світоглядом українське суспільство можна було назвати патріотичним??? Дуже цікаво :wink:

Патриот должен (именно должен!):
- проявлять любовь и уважение к своей стране, и прививать эти чувства детям – воспитывать детей патриотами.
- интересоваться национальной культурой и традициями. Осознанно изучать историю своего народа.
- гордиться достижениями своей страны; интересоваться информацией, связанной со всеми сторонами жизни общества и страны.
- быть готовым защитить свою Родину от любых угроз.
- служить интересам Отечества, быть преданным ему.

И главное: ставить интересы Отечества выше личных.

З.Ы. Такая ситуация возможна только при совпадении интересов большинства в обществе, совпадении интересов пересичных и государства (стоящих во главе власти государства).
detroytred
 
Повідомлень: 28200
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 27282930>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 650
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 кві, 2024 11:20
vadim_zhurakovskyy
1 532
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 кві, 2024 18:02
Ірина_
1 510
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 бер, 2024 09:41
yama
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама