|
Азаров закликав: замість того щоб скиглити - взяв лопату і р |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 20 гру, 2012 15:26
Пропонуємо до обговорення: Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, що жителі міст самостійно повинні прибирати сніг біля своїх будинків
Дивися повний текст Азаров закликав: замість того щоб скиглити - взяв лопату і розчистив дорогу.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101034
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 20 гру, 2012 15:27
Отлично, только только зачем тогда платить коммунальным службам, если выполнять за них их работу?
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37867
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8332 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Чет 20 гру, 2012 15:27
А кто-то мог и не брать гуманитарную помощь...
-
voinovev
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 20 гру, 2012 15:27
взял лопату, посадил капусту! взял шкребок, расчистил снег!
вот оно экономическое чудо нашей страны
-
stokoz
-
-
- Повідомлень: 2216
- З нами з: 21.06.11
- Подякував: 241 раз.
- Подякували: 309 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 20 гру, 2012 15:28
«А кто же должен заняться тем, чтобы почистить свои подъезды? Пожарные машины или маломощная техника? У нас с вами 40 сантиметров снега за один день. Это двухмесячная норма осадков. Можно за один день убрать? Конечно, нет. Сколько нужно иметь техники и людей, чтобы за один день такой громадный пласт снега увезти из города. Вот с этого места хотелось бы поподробнее: Кто и сколько получит, за борьбу с природным явлением и на сколько с тех же студентов увеличат плату за комунальные "услуги"? На оплату "новой" техники, бензина, ...
-
Kudrjavuy
-
-
- Повідомлень: 9087
- З нами з: 20.09.12
- Подякував: 746 раз.
- Подякували: 887 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 20 гру, 2012 15:28
Да и вообще мог-бы со своих (честно заработанных) денег жить а не зарплату из бюджета тянуть... Глядиш на пару районов на уборку хватило-бы...
-
voinovev
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 20 гру, 2012 15:31
Kudrjavuy, снег шел две недели... я четыре раза вызывал трактор и раз копал лопатой (соляры у них не было) и никаких проблем это не вызвало... Что я умнее чем г-н Азаров. или тут что тоже пАпередныкы постарались?
-
voinovev
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 20 гру, 2012 15:40
МОЖЕТ ЛУЧШЕ ВИЛЫ ИЛИ ВИНТОВКУ?
-
Pilot_L29
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 20 гру, 2012 15:48
Дружинники нужны!
-
vicpc
-
-
- Повідомлень: 1084
- З нами з: 11.10.09
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 67 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 20 гру, 2012 15:49
Дмитро бере виделку, але випускає її, помітивши, що вона перетворилася на маленьку лопатку. Лопатка з дзенькотом падає на стіл. Всі з жахом обводять поглядами стіл - на ньому не залишилось жодної ложки чи виделки. Всі вони перетворились на лопати відповідного розміру.
Досыть скиглити! Бэрить лопату та гадуйтэ симью, росчищайтэ сниг, будуйтэ дома... Короче, переходим к натуральному хозяйству! Города расформировать за ненадобностью!
-
cosjak
-
-
- Повідомлень: 1170
- З нами з: 22.06.12
- Подякував: 35 раз.
- Подякували: 89 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
819 |
Сер 27 тра, 2026 08:54 fler
|
|
|
3 |
1430 |
|
|
|
1 |
1264 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|