Азаров закликав: замість того щоб скиглити - взяв лопату і р

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234 ... 8>
Повідомлення Додано: Чет 20 гру, 2012 15:26

Азаров закликав: замість того щоб скиглити - взяв лопату і р

Пропонуємо до обговорення:
Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, що жителі міст самостійно повинні прибирати сніг біля своїх будинків

Дивися повний текст Азаров закликав: замість того щоб скиглити - взяв лопату і розчистив дорогу.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101006
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 20 гру, 2012 15:27

Отлично, только только зачем тогда платить коммунальным службам, если выполнять за них их работу?
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37826
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8323 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Чет 20 гру, 2012 15:27

А кто-то мог и не брать гуманитарную помощь...
voinovev
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 20 гру, 2012 15:27

взял лопату, посадил капусту!
взял шкребок, расчистил снег!

вот оно экономическое чудо нашей страны
stokoz
 
Повідомлень: 2216
З нами з: 21.06.11
Подякував: 241 раз.
Подякували: 309 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 20 гру, 2012 15:28

«А кто же должен заняться тем, чтобы почистить свои подъезды? Пожарные машины или маломощная техника? У нас с вами 40 сантиметров снега за один день. Это двухмесячная норма осадков. Можно за один день убрать? Конечно, нет. Сколько нужно иметь техники и людей, чтобы за один день такой громадный пласт снега увезти из города.
Вот с этого места хотелось бы поподробнее: Кто и сколько получит, за борьбу с природным явлением и на сколько с тех же студентов увеличат плату за комунальные "услуги"? На оплату "новой" техники, бензина, ...
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9087
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 20 гру, 2012 15:28

Да и вообще мог-бы со своих (честно заработанных) денег жить а не зарплату из бюджета тянуть... Глядиш на пару районов на уборку хватило-бы...
voinovev
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 20 гру, 2012 15:31

Kudrjavuy, снег шел две недели... я четыре раза вызывал трактор и раз копал лопатой (соляры у них не было) и никаких проблем это не вызвало... Что я умнее чем г-н Азаров. или тут что тоже пАпередныкы постарались?
voinovev
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 20 гру, 2012 15:40

МОЖЕТ ЛУЧШЕ ВИЛЫ ИЛИ ВИНТОВКУ?
Pilot_L29
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 20 гру, 2012 15:48

Дружинники нужны!
vicpc
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1084
З нами з: 11.10.09
Подякував: 6 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 20 гру, 2012 15:49

Дмитро бере виделку, але випускає її, помітивши, що вона перетворилася на маленьку лопатку. Лопатка з дзенькотом падає на стіл. Всі з жахом обводять поглядами стіл - на ньому не залишилось жодної ложки чи виделки. Всі вони перетворились на лопати відповідного розміру.

Досыть скиглити! Бэрить лопату та гадуйтэ симью, росчищайтэ сниг, будуйтэ дома...

Короче, переходим к натуральному хозяйству! Города расформировать за ненадобностью!
cosjak
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1170
З нами з: 22.06.12
Подякував: 35 раз.
Подякували: 89 раз.
 
Профіль
 
  #1234 ... 8>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 619
Переглянути останнє повідомлення
Сер 27 тра, 2026 08:54
fler
3 715
Переглянути останнє повідомлення
Суб 16 тра, 2026 18:05
valera_po_a
1 778
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 08 тра, 2026 03:39
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама