|
Продаж автотранспорту в Україні зріс на 22% |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 21 січ, 2013 11:44
Alexander_K написав:И это очень хорошо, что продажи авто падают! Ни к чему хомячкам личные машины. Пусть на троллейбусах ездят. И на трамваях. Экология скажет им за это спасибо!
я вот на тралике езжу - не умер же шь... пару раз правда 3.14зды от гопников получил, но то такое...
-
tyreinua
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 4872
- З нами з: 17.02.09
- Подякував: 40 раз.
- Подякували: 278 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 січ, 2013 12:04
ngarash написав:Как при таком росте продаж авто может наблюдаться спад потребления бензина? По данным Государственной службы статистики (Госстат), в Украине за первые девять месяцев текущего года, в сравнении с аналогичным периодом годичной давности, потребление бензина в рознице упало почти на полтора процента — точнее, на 1,4%, до 2,48 миллионов тонн. http://www.autocentre.ua/news/autobusiness/potreblenie-benzina-v-ukraine-neznachitelno-no-snizilos-49329.html
Потребление падает ещё за счёт появления новых авто с лучшим КПД. Простой пример: Хонда Аккорд 2006-ого года с 2л. двигателем, "на ручке", по городу (Киев) есть около 10 литров. До этого была ауди 100 (1999-ого года) - ела 13 литров, но дизеля (при аналогичном объёме двигателя, бензиновый собрат ел литров 15). Многолитражные авто, в более массовом сегменте, уходят из рынка. Но продажи авто реально идут вниз. Честно говоря, сомневаюсь, что так мало снизилось потребление топлива за год.
-
vov4ick
-
-
- Повідомлень: 2383
- З нами з: 18.03.09
- Подякував: 613 раз.
- Подякували: 430 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 січ, 2013 12:18
vov4ick
1. Не погоджуся, що тільки в ККД справа, в мене колись Пасат 1.8 1983р по місту всього 8.5л/100км брав, сучасний Кадді 1.2TSI бере 10л/100... 2. Як не крути - 200тис автівок продали, але 200тис на злом на 100% не здали, так що кількість автівок збільшилась. І якщо при цьому зменшилося споживання - то значить що грошей на паливо уже не вистарчає. Мій знайомий, наприклад, на роботу на своїй автівці тепер лише в разі необхідності їздить, а ще рік тому їздив щодня. От так от
-
Taras Rudko
-
-
- Повідомлень: 378
- З нами з: 03.10.08
- Подякував: 150 раз.
- Подякували: 71 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 січ, 2013 13:59
Taras Rudko
Это не касается чиновников даже среднего эшелона, которые преодолевают 100 км пути на работу и обратно (100*2) ежедневно.
-
shev4uk
-
-
- Повідомлень: 728
- З нами з: 22.06.10
- Подякував: 124 раз.
- Подякували: 91 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
367 |
|
|
|
1 |
1859 |
|
|
|
1 |
1643 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|