|
Шуфрич звинуватив міністра енергетики у здирництві - ЗМІ |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 28 січ, 2013 11:33
Пропонуємо до обговорення: Як пише на своїй сторінці в Facebook нардеп від "Батьківщини" Олександр Бригінець, "Шуфрич на нараді в Кабміні підняв реальний шум", звинувативши Ставицького.
Дивися повний текст Шуфрич звинуватив міністра енергетики у здирництві - ЗМІ.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101008
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 28 січ, 2013 11:33
Интересно девки пляшут. Похоже, подмяв под себя все что можно, шакалы уже начали коситься на добычу друг друга.
-
Дваждыдвашник
-
-
- Повідомлень: 3100
- З нами з: 06.08.10
- Подякував: 890 раз.
- Подякували: 833 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 28 січ, 2013 11:34
А-а-а пауки в банке! Дави ближнего чтобы дальше жировать!!!
-
Gena777
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 164
- З нами з: 31.07.12
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 47 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 28 січ, 2013 11:52
"ПАО “Нафтогазвидобування” является крупнейшей частной газодобывающей компанией Украины. В 2011 году только официальная выручка составила 1,23 млрд грн." А кто знает по чем Нафтогаз покупает у них? Думаю,Шуфричу быстро рот закроют. Тут вам - не здесь... Это вам не оранджсрач,здесь дисциплина,фюрер и КРУГОВАЯ ПОРУКА... Нарушает Нестор,нарушает :)
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 28 січ, 2013 12:14
контроль над газодобывающим сектором - стержневая стратегия папы и сына, это и не секрет вовсе. А Рудьковский пусть расскажет Нестору про вкус сизошной баланды
-
Heavy Duty
-
-
- Повідомлень: 17
- З нами з: 18.01.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 4 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 28 січ, 2013 12:30
тоже мне новость
-
monstrrr
-
-
- Повідомлень: 125
- З нами з: 23.11.09
- Подякував: 136 раз.
- Подякували: 5 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 28 січ, 2013 13:53
А шо ж он думал? Покращення - оно такое!..
-
rokannon
-
-
- Повідомлень: 3522
- З нами з: 08.11.10
- Подякував: 717 раз.
- Подякували: 859 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 28 січ, 2013 13:58
А не надо было "пропадать" Земинского. Вначале "пропал", набрали новых в компанию людей. Те не в зуб ногой, что и как вести, - в компании наступил хаос. Пока спохватились - компанию почти "отжали".
-
vov4ick
-
-
- Повідомлень: 2383
- З нами з: 18.03.09
- Подякував: 613 раз.
- Подякували: 430 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 28 січ, 2013 14:15
Скажем так, Шуфрич тоже не в шахте пахал, чтобы месторождения получить. Еще и любовь к Юле и вражда с Левочкиным, все один к одному у него сложилось. Так могут скоро и совсем списать в Чехию какую-нибудь.
-
Dimchickk
-
-
- Повідомлень: 921
- З нами з: 06.09.09
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 63 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 28 січ, 2013 23:06
Там какие-то тёрки внутри самой "Газодобычи" давно происходят. Министерство энергетики, видимо, просто решило навести порядок в стратегически важной отрасли.
-
doncunita1
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1134 |
|
|
|
1 |
1477 |
|
|
|
3 |
1205 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|