Програма "Менеджер депозитів" (Менеджер депозитов)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про банківські послуги: відкриття поточних рахунків для фізосіб, СПД та юридичних осіб, розрахунково-касове обслуговування (РКО), клієнт-банк, інтернет-банкінг, комунальні платежі населення, отримання готівки та інші послуги.
  #<1 ... 34567 ... 230>

Чи будете користуватися сайтом, подібним до програми "Менеджер депозитів"?

Програма "Менеджер депозитів" (Менеджер депозитов) 2.5 5 68
1. Авжеж, дуже зручно з будь-якого комп'ютера мати доступ.
18%
12
2. Так, якщо сайт буде захищено сертифікатом безпеки.
19%
13
3. Ніколи і ніде не буду розміщувати дані про мої рахунки.
63%
43
Всього голосів : 68
Повідомлення Додано: Нед 17 лют, 2013 19:22

  Воffka написав:Все таки загрузил программу. Она создана для тех, кому лень считать проценты на калькуляторе, я так понял.
Что еще можно делать с помощью этой программы?


Загляніть у розділ статистики по рахункам ;)

Взагалі, якщо у Вас 1-2 депозити - то програма не потрібна, нічого контролювати.
А так, головні функції - облік депозитів, карток, готівкових витрат та отримання статистики по всім рахункам, а також календар подій, щоб не забувати де і коли потрібно отримати відсотки чи забрати депозит.
Haza
Аватар користувача
3

 
Повідомлень: 3177
З нами з: 30.10.07
Подякував: 248 раз.
Подякували: 525 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 17 лют, 2013 19:25

  Haza написав:
  Воffka написав:Все таки загрузил программу. Она создана для тех, кому лень считать проценты на калькуляторе, я так понял.
Что еще можно делать с помощью этой программы?


Загляніть у розділ статистики по рахункам ;)

Взагалі, якщо у Вас 1-2 депозити - то програма не потрібна, нічого контролювати.
А так, головні функції - облік депозитів, карток, готівкових витрат та отримання статистики по всім рахункам, а також календар подій, щоб не забувати де і коли потрібно отримати відсотки чи забрати депозит.


Я ни в коем случае не критикую, не подумайте! Вы-умница, что у Вас есть мозги такую штуку создать! У меня 4 депозита, не много, но буду пользоваться прогой. Нравится!
А расходы я вношу вручную, верно? :wink:
Воffka
 
 
Повідомлення Додано: Нед 17 лют, 2013 19:28

  Воffka написав:
  Haza написав:
  Воffka написав:Все таки загрузил программу. Она создана для тех, кому лень считать проценты на калькуляторе, я так понял.
Что еще можно делать с помощью этой программы?


Загляніть у розділ статистики по рахункам ;)

Взагалі, якщо у Вас 1-2 депозити - то програма не потрібна, нічого контролювати.
А так, головні функції - облік депозитів, карток, готівкових витрат та отримання статистики по всім рахункам, а також календар подій, щоб не забувати де і коли потрібно отримати відсотки чи забрати депозит.


Я ни в коем случае не критикую, не подумайте! Вы-умница, что у Вас есть мозги такую штуку создать! У меня 4 депозита, не много, но буду пользоваться прогой. Нравится!
А расходы я вношу вручную, верно? :wink:

Я не проти критики. Саме завдяки критиці можна вдосконалити будь-що, якщо до неї ставитися адекватно :)
Так, витрати вносите вручну. Для витрат є категорії, які Ви можете налаштувати під себе, і статистика у вигляді звичайної таблиці та зведеної. Для готівкових витрат є окрема функція і таблиця. Для безготівкових потрібно створити рахунок (картковий) і там вести весь облік
Haza
Аватар користувача
3

 
Повідомлень: 3177
З нами з: 30.10.07
Подякував: 248 раз.
Подякували: 525 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 17 лют, 2013 19:30

Haza , дякую! :)
Воffka
 
 
Повідомлення Додано: Нед 17 лют, 2013 19:43

Re: Програма "Менеджер депозитів"

Дякую за пояснення
Alex_TT
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2612
З нами з: 10.01.13
Подякував: 120 раз.
Подякували: 395 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 17 лют, 2013 20:54

Re: Програма "Менеджер депозитів"

  Haza написав:Цікаво буде подивитися в кінці місяця: ці "віртуальні відсотки" реально нараховані чи просто відображаються в системі як приблизна сума. Я маю на увазі після цього нарахування сума відсотків за наступний місяць починається з 0 чи продовжуються нараховуватися з початку відкриття депозиту. Якщо з нуля, то потрібно буде додати ще одну опцію в параметри депозитів і відредагувати принцип нарахування відсотків.

Я не совсем понял, о каком начислении вы говорите, но если мой депозит отредактировать, поставив начисление процентов ежемесячно, то считает правильно, то есть так же как я высчитывал на калькуляторе, и то же что отображается в интернет-банкинге
blackserh
 
 
Повідомлення Додано: Нед 17 лют, 2013 21:08

blackserh

Приведу приклад. За кожного дня депозит приносить 9,6774грн. За січень нараховано нараховано 299,9994 грн відсотків без округлення. Округляємо, буде 300грн. За лютий може два варанти бути:
1. 9,6774*28 = 270,9672грн, тобто 270,97 грн
2. 9,6774*(28+31) - 300грн = 270,9666грн, тобто 270,97грн
Але між 1 і 2 варантами може бути різниця в 1 копійку.

Тут потрібно буде перевірити на практиці, як саме Альфа нараховує відсотки. Мені все таки здається по першу варіанту, але потрібно точно перевірити.

Якщо по першому, тоді потрібно відредагувати трохи програму :)

А в договорі по цьому депозиту написано, що нарахування відсотків щомісячно (з округленням) і виплата в кінці?
Haza
Аватар користувача
3

 
Повідомлень: 3177
З нами з: 30.10.07
Подякував: 248 раз.
Подякували: 525 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 17 лют, 2013 21:48

Re: Програма "Менеджер депозитів"

  Haza написав:Тут потрібно буде перевірити на практиці, як саме Альфа нараховує відсотки. Мені все таки здається по першу варіанту, але потрібно точно перевірити.

Якщо по першому, тоді потрібно відредагувати трохи програму

А в договорі по цьому депозиту написано, що нарахування відсотків щомісячно (з округленням) і виплата в кінці?

в конце месяца расскажу что насчитают мне по депо в Альфе)
в договоре написано что просто выплата процентов в конце срока
blackserh
 
 
Повідомлення Додано: Вів 19 лют, 2013 00:35

Haza я еще заметил неприятную вещь, ниже таблицы в которой показаны начисленные проценты есть строчка в которой написана сумма всех "чисел" которые есть в этой таблице, и если депозит пополнялся то там указывается сумма неправильно, например:
депозит на 1000 грн, который потом был пополнен на 500 грн, эти 500 грн занесены как пополнение в эту таблицу, так же в таблице есть строчка "повернення" в которой написаны 1500 грн, то есть в сумме будет написано "повернення" 1500+пополнение 500+проуенты начисленные, и в итоге получается больше на сумму пополнения.
blackserh
 
 
Повідомлення Додано: Вів 19 лют, 2013 10:03

blackserh
Так, є таке.
Якщо розглянути цю таблицю з точки зору коректності даних - все вірно. Всі суми по кожному рядку показує правильно. Проблема в тому, що суми поповнення і суми зняття, якщо це строковий депозит, враховуються двічі у підсумковому полі колонки "Сума": сама операція зняття/поповнення і залишок на депозиту.
Якщо зробити так як Ви хочете, то потім знайдуться користувачі, які скажуть що тут сума по всім рядкам колонки не збігається з підсумковим значення колонки.
Тому, можливо, потрібно зробити ще одну вкладку, де буде зводитись "дебет з кредитом", чи просто додати ще одну колонку, де будуть коректні дані з підсумком. Скоріш за все додаткова колонка буде краще.
Дякую за зауваження!
Доречі, мову програми та зовнішній вигляд можна змінити в правому нижньому кутку програми

Слідкуйте за оновленням програми :)
Haza
Аватар користувача
3

 
Повідомлень: 3177
З нами з: 30.10.07
Подякував: 248 раз.
Подякували: 525 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 34567 ... 230>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 7763
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 сер, 2016 11:46
bolex
2 4889
Переглянути останнє повідомлення
Чет 26 тра, 2016 11:49
megabrualdeath
0 5766
Переглянути останнє повідомлення
Сер 06 кві, 2016 11:48
ТупУм
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама