Тягнибок: з Росією так просто гратися не можна, їй дай палец

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12345 ... 13>
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 17:20

  chipmunk написав:
“Ми розуміємо, що з Росією так просто гратися не можна. Їй дай палець – руку по лікоть відкусить. І та гра, яку сьогодні веде Янукович – однозначно програшна, тому що він хоче і в Митний союз, і в Євросоюз, домовитися і з тими, і з тими”, – сказав він у вівторок під час зустрічі з представниками Європейської бізнес-асоціації.

і що тут неправда? :D :lol: :P

Все правда. Что плохого? Это же ИГРА, по мнению Фротмана. Таковы правила, наверное, и ограничения. :mrgreen:
Dr_4e
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 17:39

  Dr_4e написав:Ну поздравляю! Хоть признались. Только, боюсь и выбрали таких, и выбора другого нет. А еще, некоторые болезни с возрастом прогрессируют. :wink:

В чому признався? :lol: В тому, що ми, як народ вибрали, в президенти Янучару? А ви цього не знали чи не живете в Україні останні 2 роки?:) Вибір завжди є, це не означає, що є ідеальні політики, це означає, що можна визначити степінь гіршості і як на мене Янучара та його Сімя зараз найгірше, що може бути в Україні.
Бandera
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 17:49

  Dr_4e написав:Тягнибок не агрессивен? Наверное Фарион тоже (более черноротого существа на экране не видел). Об этом должны судить другие в их случае это видимо психиатры.
З.Ы.: Кстати пересчитайте сколько раз Вы (адепт не агрессивных) обозвали и оскорбили своих оппонентов.

Ги, шановний пан плутає причину та наслідок, як і більшість манкуртів-москвофілів:) Ви б почитали якось інтервю, статті та книжки Фаріон, чого вона прийшла в політику, який вона викладач, як до неї відносяться студенти, яких вона вчить і т.д., а тоді б вже "обзивалися":) Таке враження, що ви не бачили, що молов Жирік, який недавно приїзжав в Україну, Затулін, усілякі Дугіни та Брєдіхіни, командувачі Чорноморського флоту Росії і т.д. і т.п., ці офіційні російські високопосадовці ставлять під сумнів суверенітет України, територіальну цілісність тощо. І як накажете на це відповідати? І чи була якась офіційна заява українського високопосадовця, яка б ставила під сумнів територіальну цілісність РФ?
Бandera
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 17:52

  Dr_4e написав:
  chipmunk написав:
“Ми розуміємо, що з Росією так просто гратися не можна. Їй дай палець – руку по лікоть відкусить. І та гра, яку сьогодні веде Янукович – однозначно програшна, тому що він хоче і в Митний союз, і в Євросоюз, домовитися і з тими, і з тими”, – сказав він у вівторок під час зустрічі з представниками Європейської бізнес-асоціації.

і що тут неправда? :D :lol: :P

Все правда. Что плохого? Это же ИГРА, по мнению Фротмана. Таковы правила, наверное, и ограничения. :mrgreen:

Так чого ж ви тоді обзиваєтесь, якщо це правда? :D А де він сказав, що це ГРА?
Бandera
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 18:29

Re: Тягнибок: з Росією так просто гратися не можна, їй дай п

  Бandera написав:Ги, шановний пан плутає причину та наслідок, як і більшість манкуртів-москвофілів:) Ви б почитали якось інтервю, статті та книжки Фаріон, чого вона прийшла в політику, який вона викладач, як до неї відносяться студенти, яких вона вчить і т.д., а тоді б вже "обзивалися":) Таке враження, що ви не бачили, що молов Жирік, який недавно приїзжав в Україну, Затулін, усілякі Дугіни та Брєдіхіни, командувачі Чорноморського флоту Росії і т.д. і т.п., ці офіційні російські високопосадовці ставлять під сумнів суверенітет України, територіальну цілісність тощо. І як накажете на це відповідати? І чи була якась офіційна заява українського високопосадовця, яка б ставила під сумнів територіальну цілісність РФ?
Ну что могу сказать. Заява высокпосадовця, это еще не официальное заявление. Это политические игры - театр, цель которых вывести из равновесия. Политика, ничего личного. Тех кого Вы перечислили, и российских и наших на прием тоже, да кто поведет? Ну и прочих бандерлогов, типа Вас (коль позволяете себе меня и других обзывать манкуртом) туда же дорога - престукиваться (если стены не мягкие будут). Вот так вы и ведете переговоры, сначала бандерлогская истерика, а потом - "дайте нам газ подешевле. :lol:
Кстати, таких заяв полно: "Україна від сяну до сяну" и прочее. Занимались бі объединением народа Украины, а не обзывали всех кто не придерживается Вашего мнения.
Dr_4e
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 18:49

Dr_4e
Вы действительно собираетесь дискутировать с бандерой?? :D
Нельзя столько внимания таким персонажам уделять, оно может быть заразное :)

А на счет дать и ткнуть Вы все-таки не правы, это все-таки разные действия :mrgreen:
kappkannn
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 18:55

  kappkannn написав:Dr_4e
Вы действительно собираетесь дискутировать с бандерой?? :D
Нельзя столько внимания таким персонажам уделять, оно может быть заразное :)

А на счет дать и ткнуть Вы все-таки не правы, это все-таки разные действия :mrgreen:
Вы правы: чего это я? Вот кстати свеженький пример уважения. Государственные деятели учат языки других стран, для того иметь возможность общаться с иностранными коллегами и проявлять уважение к ним. А у нас вот:

В Раде пожалели денег для переводчика с русского для Фарион
Аппарат Верховной Рады Украины отказался предоставить депутату от фракции "Свобода" Ирине Фарион переводчика с русского на украинский язык.
Об этом сообщает пресс-служба "Свободы", ссылаясь на главу аппарата Валентина Зайчука,
В его ответе на запрос Фарион сказано, что для назначения ей переводчика нужно увеличить штат работников ведомства, а также пересмотреть смету расходов и финансирования парламента. Необходимых средств на это, по словам Зайчука, в аппарате Рады не предусмотрено.

Ну что сказать? Маразм и климакс.
Dr_4e
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 19:10

Re: Тягнибок: з Росією так просто гратися не можна, їй дай п

  Dr_4e написав:Ну что сказать? Маразм и климакс.

Ну что поделаешь. Свидомость - это болезнь. Нужно относиться к ней терпимо и с пониманием. Ну приблизительно как в эуропе к гомосекам ..в конце концов мы же тоже эуропа, не азиатщина какая-то там :mrgreen:
kappkannn
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 19:58

kappkannn и Dr_4e, а что этакого потребовала Фарион?
Естественно с ее стороны это стеб и передергивание (с целью заставить тупоголовых керманычей выучить державну мову), естественно она знает русский и понимает его, но:

1. Обязана ли она его знать?Ответ - нет!
2. Обязаны ли рыгианальные и комуняцкие депутаты знать и ВИКОРИСТОВУВАТИ В РОБОТІ УКР. МОВУ? Ответ - однозначно! Ее и только ее на всех нарадах, выступлениях,все документы и т.п.

Вопрос: кто в этой ситуации маразматик? Д е б и л о и д ы неспособные выучить язык страны, которая платит им по 25 килогривен, или Фарион, которая требует, чтобы они удосужились это сделать?
Hotab
Форумчанин року
 
Повідомлень: 19454
З нами з: 15.02.09
Подякував: 396 раз.
Подякували: 2633 раз.
 
Профіль
 
7
8
6
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 20:26

В чём проблема Украины? У нас одновременно были гетманы Правобережной,Левобережной Украины и Запоржский Кошевой Атаман. Каждый хотел быть первым, поэтому приводил с собой ляхов, московитов и татар, которые все вместе дрючили наших предков.
УПА у нас тоже было три: Бандеры, Мельника и Тараса Бульбы-Боровца. Опять по Украине топтались немцы, поляки и русские. Теперь у нас снова ПР, Батькивщина, Удар и Свобода.
Желающие топтаться, welcome to Ukraine!
gk09
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1041
З нами з: 14.12.09
Подякував: 30 раз.
Подякували: 509 раз.
 
Профіль
 
  #<12345 ... 13>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1112
Переглянути останнє повідомлення
Нед 14 чер, 2026 22:30
maxim4009
1 1342
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 12 чер, 2026 13:24
Nickoss1
2 1341
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 чер, 2026 19:16
kuinamor58
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама