|
Тягнибок: з Росією так просто гратися не можна, їй дай палец |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 12 лют, 2013 14:50
Пропонуємо до обговорення: Про це заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок
Дивися повний текст Тягнибок: з Росією так просто гратися не можна, їй дай палець - руку по лікоть відкусить.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101006
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 12 лют, 2013 14:50
Привык пальцами тыкать проктолог. Так и дворнягу ткни - откусит.
-
Dr_4e
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 12 лют, 2013 14:53
Dr_4e написав:Привык пальцами тыкать проктолог. Так и дворнягу ткни - откусит.
Что-то неверно сказал?
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 12 лют, 2013 14:58
alex10 написав: Dr_4e написав:Привык пальцами тыкать проктолог. Так и дворнягу ткни - откусит.
Что-то неверно сказал?
Попробуйте соседа своего ткнуть, думаю получите ответ. Словом или делом. 
-
Dr_4e
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 12 лют, 2013 15:13
[quote="1614369:Dr_4e Попробуйте соседа своего ткнуть, думаю получите ответ. Словом или делом.  [/quote] В поговорке не "ткнуть" , а "дать"
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 12 лют, 2013 15:13
Демогог-антипод регионалов несчастный. Фигня и развод постоянный. То Запад то Россия... Очки набирает. Кто из этих пальцеуказателей займется авгиевыми конюшнями здесь и сейчас. ПРидумали "панацеи" - вот присоединимся туды или сюды и заживем... Дурак думкой богатеет. Тем самым оба лагеря наших элит расписывается в своей импотенции-ничего сами для своей страны не могут толком сделать.
-
GorKy
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 1201
- З нами з: 14.08.11
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 149 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 12 лют, 2013 15:23
GorKy не могут толком сделать. НЕ ХОТЯТ
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 12 лют, 2013 15:39
Тяжко не погодитись - у відносинах з Маскальщиною потрібно бути стабільно жорстким та прагматично захищати свої національні інтереси.
-
Бandera
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 12 лют, 2013 15:47
Бandera написав:Тяжко не погодитись - у відносинах з Маскальщиною потрібно бути стабільно жорстким та прагматично захищати свої національні інтереси.
А також з нимеччиною, китайщиною, японщиною, американщиною и кот-дивуар.
-
GorKy
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 1201
- З нами з: 14.08.11
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 149 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 12 лют, 2013 15:54
alex10 написав:[quote="1614369:Dr_4e Попробуйте соседа своего ткнуть, думаю получите ответ. Словом или делом. 
В поговорке не "ткнуть" , а "дать"[/quote] А разница в скорости "давания-тыкания"? Это индивидуально, имхо.
-
Dr_4e
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
861 |
|
|
|
1 |
1239 |
|
|
|
3 |
1323 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|