Шантаж от УКРБОРГа

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Перелік фінансових компаній, які були під підозрою в шахрайстві. Фінансові піраміди та лохотрони в Україні. Все, що пов'язано з фінансовими схемами, націленими на обман довірливих учасників.
  #<1234 ... 8>
Повідомлення Додано: Нед 28 кві, 2013 15:57

tatop
Не розумію одного, вони зводять мене з розуму, вони спортили мені репутацію на роботі, ображають, вимагають мого звільнення у керівництва, звинувачують у шахрайстві і погрожують кримінальній відповідальності, і це важко довести???? А я тут до чого????? Мова йде не про ухилення від сплати, чоловік готовий виплатити суму згідно договору. Найгірше в цій ситуації мені, я одна на даний момент утримую сім'ю, втратити роботу через них - це взагалі... Невже їхні дії не нарушають закон, ця ганьба і приниження яку я відчуваю зараз на роботі???? Чому мої неповнолітні діти страждають від їх "дзвінків", в телефонній розмові (запис її я зберегла) було сказано:"Мы будем гнобить вас до конца вашей поганой жизни, а если хотите документов, вы их получите, когда в канаве гнить будете". Це законно??????
а як же:
- частина 6 статі 23 Закону України «Про інформацію», інформація про особу охороняється законом.
- у ст. 32 Конституції України визначено, що ні хто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України. Отже, збирання, зберігання, використання та поширення особистої інформації про особу без її згоди є прямим порушенням чинного законодавства.
- відповідно до ст. 189 Кримінального кодексу України передбачається відповідальність за вимогу передачі чужого майна чи права на майно або вчинення будь-яких дій майнового характеру з погрозою насильства над потерпілим чи його близькими родичами, обмеження прав, свобод або законних інтересів цих осіб, пошкодження чи знищення їхнього майна або майна, що перебуває в їхньому віданні чи під охороною, або розголошення відомостей, які потерпілий чи його близькі родичі бажають зберегти в таємниці, тобто за вимагання, дії Банку можна кваліфікувати за ч. 2 ст. 189 КК України «Вимагання, вчинене за попередньою змовою групою осіб» та ст. 182 КК України «Порушення недоторканості приватного життя».
- відповідно до ст. 355 Кримінального кодексу України передбачається відповідальність за примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань. Тобто вимога виконати чи не виконати договір, угоду чи інше цивільно-правове зобов'язання з погрозою насильства над потерпілим або його близькими родичами, пошкодження чи знищення їх майна.
А телефонний тероризм це теж тероризм. Тож, дії компанії УКРБОРГ підпадають під дію Закону, де під тероризмом також розуміється залякування населення або вчинення інших посягань на життя чи здоров'я ні в чому не винних людей!!!!
Я не прошу скасувати борг, я прошу лише справедливості, суми згідно договору, залишити мене в спокої, на що я маю, повне право!!!!!!!!!!!!!! Мої ходіння по міліціях і інших інстанціях нічого не дають, сусіди пишуть в міліцію і їм ніхто не допомагає, де справедливість???????? Вони порушують як мінімум 4 статті і всі кажуть, що це важко довести!!!!!!!!!! Не дивно, що не одна людина через них покінчила самогубством.... відчай.....
Darynaja
 
Повідомлень: 16
З нами з: 21.02.13
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 29 кві, 2013 12:08

Darynaja подавайте в суд.
ТупУм
Аватар користувача
Критикан
 
Повідомлень: 4928
З нами з: 25.01.06
Подякував: 25 раз.
Подякували: 451 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 17 чер, 2013 08:33

  Darynaja написав: Мої ходіння по міліціях і інших інстанціях нічого не дають, сусіди пишуть в міліцію і їм ніхто не допомагає, де справедливість???????? Вони порушують як мінімум 4 статті і всі кажуть, що це важко довести!!!!!!!!!! Не дивно, що не одна людина через них покінчила самогубством.... відчай.....


Эти вопросы уже к милиции и прокуратуре.

У меня с ними тоже история. :) Только наоборот жена брала кредит, а я не знал. Но меня так не пресуют.
Я их просто посылаю на х..
И предлагаю им подать в суд. Во-первых знаю что срок исковой давности прошел. Во-вторых банк не получал мое согласие на кредит, а это с 2004 года обязательно.
Но они прямо говорят что в суд подавать не хотят.
Главное поймите:
1. ВЫ им ничего не должны. (и Ваш муж тоже)
2. Относитесь к ним с юмором.
3. Убедите окружающих относится к ним с юмором.
4. На крайняк пресуйте милицию, прокуратуру, Сведбанк, суд.
Igr
 
Повідомлень: 371
З нами з: 12.10.11
Подякував: 4 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 17 чер, 2013 09:08

Igr
 
Повідомлень: 371
З нами з: 12.10.11
Подякував: 4 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 17 чер, 2013 10:40

  Igr написав:У меня с ними тоже история. :) Только наоборот жена брала кредит, а я не знал.


Или вы что-то выдумываете про "не знал", или такая жена ,которая "сама по себе". Что она ещё делала о чем вы не знали ?
вадик
 
Заблокований
Повідомлень: 3590
З нами з: 05.04.09
Подякував: 110 раз.
Подякували: 421 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 17 чер, 2013 17:42

вадик "Не знал"- это всё реально, я тоже узнала о кредите мужа, когда начал укр борг звонить
Darynaja
 
Повідомлень: 16
З нами з: 21.02.13
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 17 чер, 2013 17:57

Igr

спасибо за поддержку, стараюсь не обращать внимание, но они продолжают свой террор, уже 5 месяцев каждый день, а мы терроризируем милицию и т п, только всё безрезультатно, если к ним обращаются соответствующие органы, они замолкают на 3-4 дня, потом опять по новой. Постоянные звонки ко мне на работу, говорят, что я мошейник, уголовник, и прочий бред несут, меня уже вся организация обсуждает. Они не нашли место работы мужа, нашли меня, посмотрели, что должность такая, что требует нормальной репутации, вот и терроризируют.
Darynaja
 
Повідомлень: 16
З нами з: 21.02.13
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 18 чер, 2013 01:14

  Darynaja написав:вадик "Не знал"- это всё реально, я тоже узнала о кредите мужа, когда начал укр борг звонить

Не равняйте - то муж и деньги ,в основном его, а то - жена - часто иждивенец или за не большую зарплату.
вадик
 
Заблокований
Повідомлень: 3590
З нами з: 05.04.09
Подякував: 110 раз.
Подякували: 421 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 23 чер, 2013 14:39

  Darynaja написав:Не розумію одного, вони зводять мене з розуму, вони спортили мені репутацію на роботі,

Ваша трудовая репутация не пострадала, т.к. их претензии вообще не касаются ваших трудовых обязанностей. :wink:


  Darynaja написав: ображають, вимагають мого звільнення у керівництва,

Вот когда они купят фирму на которой вы работаете - тогда и смогут проводить на ней кадровую чистку на своё усмотрение (согласно закону Украины о труде). А пока они вашей фирме никто. :evil:

  Darynaja написав: звинувачують у шахрайстві

Беспидставно.

  Darynaja написав: і погрожують кримінальній відповідальності,

Криминальную ответственность назначает только суд. А не шарашкина контора.


  Darynaja написав: А я тут до чого????? Мова йде не про ухилення від сплати, чоловік готовий виплатити суму згідно договору. Найгірше в цій ситуації мені, я одна на даний момент утримую сім'ю, втратити роботу через них - це взагалі... Невже їхні дії не нарушають закон, ця ганьба і приниження яку я відчуваю зараз на роботі????

Уважаемая, вы старайтесь не нервничать. :|
Вы даже не считайте себя виноватой.
Говоте на работе так: "Меня атакуют бандиты и моей семье угрожает опасность!
Мой супруг брал кредит на 10 000 гривен и выплатил согласно договору 8 000 гривен. За остальные 2 тыс., невыплаченные в срок нам назначен бандитский долг в размере 25 тыс. грн. :evil:
Мне нечего стыдиться я порядна людына. :|


  Darynaja написав: в телефонній розмові (запис її я зберегла) було сказано:"Мы будем гнобить вас до конца вашей поганой жизни, а если хотите документов, вы их получите, когда в канаве гнить будете".

Подкараульте следующий такой звонок, сделайте его качественную видеозапись - и выкладывайте на YouTube! Это должны видеть и слышать все! (И я хочу).

Кроме того, постоянные угрозы расправы вам и вашей семье, вкупе с бездеятельностью правоохранительных органов - хороший повод для получения статуса беженцов. :|
Вам в этой стране существует угроза жизни! :shock:
(Не знаю, что из этого получится, но для СМИ (как тут писал выше ув. Вовчик) это будет очень вкусный пирожок. Можно подать тему так, что люди уже бегут из Украины из-за 2 000 гривен, многократно увеличенные бандитами, которые угрожают им расправой, при президентстве Януковича. :| )
и т.д.

Добавьте к этому, что якобы вы видели, что за вашим ребёнком (даже если на самом деле этого не было) следят какие-то неизвестные мужчины, спортивного телосложения.
(Понимаю, что вы человек совестливый и тут возможно станете мне возражать. Но я бы именно так и сделал. :| Они вам угрожали, могли и дальше пойти).


  Darynaja написав: Я не прошу скасувати борг, я прошу лише справедливості, суми згідно договору, залишити мене в спокої, на що я маю, повне право!!!!!!!!!!!!!!

Вы мало прОсите. :|
Требуйте также компенсации за моральный ущерб (в вашем случае на сумму никак не меньше 50 000 грн., но лучше 100 000).
Но всё у вас должно быть задокументировано, должны быть свидетели звонков.
И важно, чтобы Укрборг письменно вам подтвердил, что звонят вам именно они. (Чтобы они не смогли потом отнекнуться).


Я сторонник очень жёсткого разговора с коллекторами. Максимально жёсткого, какой только может быть. Потому что коллекторы - это не люди. Это бандиты, и место им гнить в канаве.

А люди должны отвечать за свои долги в адекватных пределах, а не безгранично, или не настолько, насколько этого захочется бандитам. :twisted: :evil: :|
Изя Гуд
 
 
Повідомлення Додано: Нед 23 чер, 2013 14:42

Требуйте от них по-максимуму.

Но для этого у вас на руках должно быть максимум доказательств.


И главное, не переживайте. Для меня вы честные люди, должные 2 тысячи гривен, выплату которых вам заблокировали, требуя необоснованные 25.
Изя Гуд
 
 
  #<1234 ... 8>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама