ІТ-галузі України сьогодні потрібні 3 тисячі бізнес-управлін

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Чет 14 бер, 2013 12:59

ІТ-галузі України сьогодні потрібні 3 тисячі бізнес-управлін

Пропонуємо до обговорення:
Сьогодні ринок українського ІТ-аутсорсингу один з таких, що найбільш активно розвиваються: динаміка зростання галузі складає 20% -30% на рік

Дивися повний текст ІТ-галузі України сьогодні потрібні 3 тисячі бізнес-управлінців.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101002
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 14 бер, 2013 12:59

Эта статейка напомнила мне один анекдот.

Театр, идет пьеса. В зале темно и гробовая тишина, только актеры играют. И тут из первых рядов крик
- Врач, в зале есть врач??!!
С бельэтажа отвечают
-Да, я врачь!
-Коллега, что за х$#ню нам показывают!
Alexander_K
 
Повідомлень: 166
З нами з: 23.11.11
Подякував: 99 раз.
Подякували: 8 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 14 бер, 2013 13:04

Re: ІТ-галузі України сьогодні потрібні 3 тисячі бізнес-упра

Харьковский офис IT-компании GlobalLogic захватили люди в масках. Как сообщили утром очевидцы, захватчики являются правоохранителями, объяснившие свое прибытие проведением следственных действий.


Чем не управленцы?
vov4ick
 
Повідомлень: 2383
З нами з: 18.03.09
Подякував: 613 раз.
Подякували: 430 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 14 бер, 2013 13:13

Какие управленцы? Айти-вакансий в регионах нет. Вот с чего надо начинать. А управленец сам появится если будут кадры на местах. То, что выпускают из ВУЗов - это не АйТи, это математики с кибернетическим уклоном.
crazycopywriter
 
Повідомлень: 676
З нами з: 31.10.12
Подякував: 11 раз.
Подякували: 69 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 14 бер, 2013 13:18

готов работать за еду. больше 10 лет опыта в области автоматизации. кому интересно пишите в личку
henk
 
Повідомлень: 136
З нами з: 07.06.12
Подякував: 18 раз.
Подякували: 21 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 14 бер, 2013 13:40

Странно. Обычно наоборот, начальников хватает, работать некому.
Vis
 
Повідомлень: 617
З нами з: 30.09.09
Подякував: 21 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 14 бер, 2013 14:04

  Vis написав:Странно. Обычно наоборот, начальников хватает, работать некому.


Видите ли, реально ситуация немного другая. Хватает руководителей (от слов "руками водить", т.е. тех, кто только руками машет, орёт, слюной брызжет и т.д.), а не хватает "керівників" (от слова "керувати", т.е. тех, кто может реально управлять и контролировать работу).

И это в любой сфере.
vov4ick
 
Повідомлень: 2383
З нами з: 18.03.09
Подякував: 613 раз.
Подякували: 430 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 14 бер, 2013 14:10

я подхожу !!! Есть 10-летний опыт отжима мобил на ДРВЗ !!!
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 14 бер, 2013 17:30

ложь звиздежь и провокация. Работы вообще голяк.
koba81
 
Заблокований
Повідомлень: 118
З нами з: 16.02.11
Подякував: 2 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 14 бер, 2013 23:42

Re: ІТ-галузі України сьогодні потрібні 3 тисячі бізнес-упра

Ну що ж. Давайте по порядку.

Перше, не всі айті професіонали потрібні. В статті згадуються компанії, які розробляють програми на закордон. А в коментах, про відсутність роботи, відписалися ті хто займається підтримкою на українських ринках.

Далі, дуже влучний коментар Вовчика. В нас ще з радянських часів вважається, що начальник нічого не робить - лиш гавкає на підлеглих. А тут вимагається набагато більший спектр обов'язків. Потрібно гарантувати результат, тобто працювати з людьми, забезпечити ресурси і провести переговори з замовником. Впевнений, що МВА програми - потрібно здавати англійською.

От таких людей і не вистачає. І по знайомству родичів туди не втулиш.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1060
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
1 781
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 тра, 2026 22:50
ludasavkiv
1 415
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 тра, 2026 17:53
Навуходоносор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама