Кіпр хоче збільшити податок на великі банківські вклади до 1

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Пон 18 бер, 2013 11:06

Кіпр хоче збільшити податок на великі банківські вклади до 1

Пропонуємо до обговорення:
Початковий варіант передбачав, що всі вклади до 100 тис. євро будуть обкладені одноразовим податком за ставкою 6,7%

Дивися повний текст Кіпр хоче збільшити податок на великі банківські вклади до 12,5% і зменшити на малі - до 3%.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101006
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 18 бер, 2013 11:06

Вот тебе бабка и Юрьев день.
martynko
 
Повідомлень: 33
З нами з: 20.05.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 18 бер, 2013 11:12

R2

Наверное посчитали пропорцию размеров вкладов и увидели что вкладов более 100 тыс. намного более чем в 2 раза больше (по объему) чем мелких.
Конрад Карлович
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1608
З нами з: 28.04.10
Подякував: 5 раз.
Подякували: 150 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 18 бер, 2013 11:21

Что еще раз подтверждает постулат,
Власть – это вор!
Демократы, коммунисты, социалисты,
- Все едино!
Грабь награбленное!
BREDukr
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 18 бер, 2013 11:39

  Конрад Карлович написав:R2

Наверное посчитали пропорцию размеров вкладов и увидели что вкладов более 100 тыс. намного более чем в 2 раза больше (по объему) чем мелких.

Дело не в этом, они хотят большую диференциацию ввести, но в общем собрать 5,8 млрд Евро
Evgeny
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 38865
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3750 раз.
Подякували: 11991 раз.
 
Профіль
 
52
27
2
2
Повідомлення Додано: Пон 18 бер, 2013 11:42

SCM Holdings Ltd (Кипр) 100% владение корпоративными правами активов группы СКМ. А налог то на юридические лица тоже.
laa1999
 
Повідомлень: 3016
З нами з: 10.06.08
Подякував: 2 раз.
Подякували: 568 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 18 бер, 2013 12:02

  zzzzzz написав:
  Конрад Карлович написав:R2

Наверное посчитали пропорцию размеров вкладов и увидели что вкладов более 100 тыс. намного более чем в 2 раза больше (по объему) чем мелких.

Дело не в этом, они хотят большую диференциацию ввести, но в общем собрать 5,8 млрд Евро


Дело как раз в том что они захотели собрать поболее - бедные роптать не будут 3% -не такая и большая ставка. А богатые не смогут - публично раздувать скандал из-за "сомнительных" капиталов? Да и альтернативы особо у них уже нет.
Конрад Карлович
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1608
З нами з: 28.04.10
Подякував: 5 раз.
Подякували: 150 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 18 бер, 2013 12:08

Грамотный ход, недовольство сотен тысяч мелких вкладчиков будет смягчено значительно, а крупных гораздо меньше и они все-равно будут недовольны, что 9 %, что 12 %
eglo-odessa
 
Повідомлень: 1476
З нами з: 23.11.12
Подякував: 252 раз.
Подякували: 496 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 18 бер, 2013 12:13

  R2 написав:Пропонуємо до обговорення:
Початковий варіант передбачав, що всі вклади до 100 тис. євро будуть обкладені одноразовим податком за ставкою 6,7%

Дивися повний текст Кіпр хоче збільшити податок на великі банківські вклади до 12,5% і зменшити на малі - до 3%.

Ну, это они поспешили! Налог надо было ввести с 1-го апреля. Тогда бы многие подумали, что это первоапрельская шутка, и не было бы такого ажиотажа!
Нашим олигархам - Фирташам, Коломойским, Ахметовым - хороший урок! Нечего на Кипр деньги выводить. Их надо хранить в Украине, в украинских банках! (Да и % ставки у нас покруче, чем на Кипре, и где-либо в мире :mrgreen: ) И тогда наша экономика будет постоянно расти...
Надо любить родину, а они любили Кипр...
Obval_Defoltovich
1
 
Повідомлень: 3519
З нами з: 14.06.10
Подякував: 345 раз.
Подякували: 900 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 18 бер, 2013 12:38

  Obval_Defoltovich написав:Нашим олигархам - Фирташам, Коломойским, Ахметовым - хороший урок! Нечего на Кипр деньги выводить. Их надо хранить в Украине, в украинских банках! (Да и % ставки у нас покруче, чем на Кипре, и где-либо в мире :mrgreen: ) И тогда наша экономика будет постоянно расти...
Надо любить родину, а они любили Кипр...

Наші кіпріоти яких ви назвали свої гроші з кіпру вивели ще з початку року в люксембург і інші офшори, так само я думаю і з европейськими шишками. Попадуть тільки хто не в темі і все це для цього і задумано.
Боротьба с кіпрськими офшорами якось несподівано почалась в кінці того року як в нас так і Європі, при чому не боролись з іншими офшорами чомусь з тим самим Люксембургом.
Тому і виник кризис на Кіпрі в звязку з відтоком капіталу.
Kalyn
 
Повідомлень: 1476
З нами з: 12.03.13
Подякував: 21 раз.
Подякували: 349 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
6 1201
Переглянути останнє повідомлення
Вів 12 тра, 2026 09:26
Hotab
1 1065
Переглянути останнє повідомлення
Суб 04 кві, 2026 07:13
solex19751707
1 1664
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 27 бер, 2026 22:18
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама