|
Азаров: сніг - ремонту доріг не завада |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 22 бер, 2013 14:39
Пропонуємо до обговорення: Азаров впевнений, що сніг ремонту доріг не завада
Дивися повний текст Азаров: сніг - ремонту доріг не завада.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101005
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 22 бер, 2013 14:39
Так грязюку, которой "ремонтировали" дорогу, можно ложить в любую погоду.
-
vov4ick
-
-
- Повідомлень: 2383
- З нами з: 18.03.09
- Подякував: 613 раз.
- Подякували: 430 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 22 бер, 2013 14:44
Я б даже больше сказал "Снег в помощь"
-
Maleficarum
-
-
- Повідомлень: 20297
- З нами з: 08.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 2588 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 22 бер, 2013 14:53
мы что вообще идиоты, асфальтировать болото...:))).....
-
matua001
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 22 бер, 2013 15:01
Дорогой Мыколя Янич - четай здесь: http://censor.net.ua/photo_news/234549/dorogi_v_vengrii_i_ukraine_eto_nazyvayut_remontom_dorog_mne_jal_ukraintsev_fotoreportaj
-
amc2000
-
-
- Повідомлень: 584
- З нами з: 09.12.08
- Подякував: 12 раз.
- Подякували: 30 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 22 бер, 2013 15:29
R2 Закатувати в асфальт треба таких спеціалістів, через те і докотились до таких доріг через них. В нас нема тієї якості асфальту з яким при спеціальному обладнанні його можна ставити в таку погоду. Асфальт повинен бути відповідної температури. а наші д.... кладуть асфаль не підігріваючи і не очищуючи основу під ним, в результаті він не має зчеплення і на слідуючу зиму знову маємо те що маємо. Коротше треба ввести норму якщо на другий рік асфальт зійде разом із снігом, то керівника автодору туди в яму і тільки тоді дороги будуть нормальні.
-
Kalyn
-
-
- Повідомлень: 1476
- З нами з: 12.03.13
- Подякував: 21 раз.
- Подякували: 349 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 22 бер, 2013 15:37
Азаров: снег - ремонту дорог не помеха
Ба! Да он просто Николай Чудотворец! Если так и дальше пойдет, то он заявит, что у нас булки на деревьях растут, а масло...- в воздухе летает
-
aleksalt
-
-
- Повідомлень: 8103
- З нами з: 16.11.09
- Подякував: 667 раз.
- Подякували: 1502 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 22 бер, 2013 15:44
aleksalt Азаров: сніг - ремонту доріг не завада
Что мне снег, что мне зной, когда мое бабло со мной 
-
evin2012
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 22 бер, 2013 15:58
“Вот сюжеты каналы показывают: вот дороги, вот зима, вот снег, нельзя, мол, ничего делать… А мне специалисты заявляют, что сейчас технологии позволяют ремонтировать дороги практически в любую погоду”, – сказал Азаров.Вот только специалисты забыли сказать, что эти технологии, в смысле специальные смеси-канадские, и в Украине не производятся вообще. А теми отходами нефтепроизводства - гордо называемыми у нас асфальтом можно только навозные ямы на ферме закатывать 
-
EKO
-
-
- Повідомлень: 6865
- З нами з: 10.04.09
- Подякував: 3273 раз.
- Подякували: 2089 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
3
3
Додано: П'ят 22 бер, 2013 16:23
технологии, может быть, и позволяют. только не гарантируют, что этот асфальт, при нарушении этих самых технологий, не сойдет со снегом. промолчу про качество исполнения этих технологий у нас.
-
trd
-
-
- Повідомлень: 67
- З нами з: 15.11.11
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 22 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
3 |
1674 |
|
|
|
1 |
924 |
П'ят 03 чер, 2022 21:36 keltar
|
|
|
4 |
1844 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|