|
«...Перед президентськими виборами буде бомба» |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 03 кві, 2013 16:13
Пропонуємо до обговорення: Експерти «Дня» — про те, чим загрожує Україні надлишок виробництва цукру 2013 року
Дивися повний текст «...Перед президентськими виборами буде бомба».
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101012
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 03 кві, 2013 16:13
Так выборы то в 2015
-
serg 2012
-
-
- Повідомлень: 1521
- З нами з: 28.11.12
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 126 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 04 кві, 2013 01:05
ну да ну да. дайте нам 2млрд ато чеез год бомба на 2млрд будет. судя по тому,что все азводы НЕ загружены Украине их столько НЕ НАДО.
-
arheops
-
-
- Повідомлень: 735
- З нами з: 28.10.12
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 75 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 04 кві, 2013 08:50
Аффтор немножко забыл, что можно разрешить импорт сахара - и встанет уже вопрос с дефицитом сахара! Думаю что производителям будет интересен именно этот вопрос! 
-
ak-alexey
-
-
- Повідомлень: 2900
- З нами з: 22.03.11
- Подякував: 178 раз.
- Подякували: 602 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 04 кві, 2013 09:30
ak-alexey написав:Аффтор немножко забыл, что можно разрешить импорт сахара - и встанет уже вопрос с дефицитом сахара! Думаю что производителям будет интересен именно этот вопрос!
Возможно Вы подразумевали экспорт, т.е. вывоз сахара из страны, который вызовет дефицит?
-
Semen20072008
-
-
- Повідомлень: 57
- З нами з: 04.02.10
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 17 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 04 кві, 2013 10:13
Из 1кг сахара получается 1л самогона, более крепкого, чем водка. Электроэнергия + дрожжи + сахар + рабсила + тара + очистка потянет максимум 15грн. Итого без акциза себестоимость 1литра!!! водки ~ 15грн. Озолотиться можно. Вместо этого используется импортный спирт и лежит никому не нужный сахар. Или я ошибаюсь? :)
-
Semen20072008
-
-
- Повідомлень: 57
- З нами з: 04.02.10
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 17 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 04 кві, 2013 12:12
Semen20072008 Да нет, не ошибаетесь! Только кому это надо  ?
-
Stiks
-
-
- Повідомлень: 77
- З нами з: 02.08.09
- Подякував: 22 раз.
- Подякували: 5 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 04 кві, 2013 21:08
Да в "опте" сахар по 4,18 гр за кг,- сезон мало вероятно поднимет цену до 5 гр и что ??? Но через год, можем получить желанных 6,3 гр за кг
-
biggift12
-
-
- Повідомлень: 174
- З нами з: 21.03.12
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 18 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
4 |
1424 |
П'ят 29 тра, 2026 17:01 vt313
|
|
|
1 |
713 |
|
|
|
1 |
769 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|