«...Перед президентськими виборами буде бомба»

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2013 16:13

«...Перед президентськими виборами буде бомба»

Пропонуємо до обговорення:
Експерти «Дня» — про те, чим загрожує Україні надлишок виробництва цукру 2013 року

Дивися повний текст «...Перед президентськими виборами буде бомба».
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101012
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2013 16:13

Так выборы то в 2015
serg 2012
 
Повідомлень: 1521
З нами з: 28.11.12
Подякував: 6 раз.
Подякували: 126 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 04 кві, 2013 01:05

ну да ну да. дайте нам 2млрд ато чеез год бомба на 2млрд будет. судя по тому,что все азводы НЕ загружены Украине их столько НЕ НАДО.
arheops
 
Повідомлень: 735
З нами з: 28.10.12
Подякував: 1 раз.
Подякували: 75 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 04 кві, 2013 08:50

Аффтор немножко забыл, что можно разрешить импорт сахара - и встанет уже вопрос с дефицитом сахара!
Думаю что производителям будет интересен именно этот вопрос! :wink:
ak-alexey
 
Повідомлень: 2900
З нами з: 22.03.11
Подякував: 178 раз.
Подякували: 602 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 04 кві, 2013 09:30

  ak-alexey написав:Аффтор немножко забыл, что можно разрешить импорт сахара - и встанет уже вопрос с дефицитом сахара! Думаю что производителям будет интересен именно этот вопрос!

Возможно Вы подразумевали экспорт, т.е. вывоз сахара из страны, который вызовет дефицит?
Semen20072008
 
Повідомлень: 57
З нами з: 04.02.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 17 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 04 кві, 2013 10:13

Из 1кг сахара получается 1л самогона, более крепкого, чем водка. Электроэнергия + дрожжи + сахар + рабсила + тара + очистка потянет максимум 15грн. Итого без акциза себестоимость 1литра!!! водки ~ 15грн. Озолотиться можно. Вместо этого используется импортный спирт и лежит никому не нужный сахар. Или я ошибаюсь? :)
Semen20072008
 
Повідомлень: 57
З нами з: 04.02.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 17 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 04 кві, 2013 12:12

Semen20072008
Да нет, не ошибаетесь!
Только кому это надо :cry: ?
Stiks
 
Повідомлень: 77
З нами з: 02.08.09
Подякував: 22 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 04 кві, 2013 21:08

Да в "опте" сахар по 4,18 гр за кг,- сезон мало вероятно поднимет цену до 5 гр и что ??? Но через год, можем получить желанных 6,3 гр за кг
biggift12
 
Повідомлень: 174
З нами з: 21.03.12
Подякував: 0 раз.
Подякували: 18 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 1424
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 17:01
vt313
1 713
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 09:37
Arsen212
1 769
Переглянути останнє повідомлення
Пон 04 тра, 2026 09:32
mperviy
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама