|
Українцям можуть повернути сплачений податок на нерухомість |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 19 кві, 2013 20:39
Пропонуємо до обговорення: Фізособам повернуть сплачений податок на нерухомість, якщо парламент проголосує відстрочку його сплати до 1 січня 2014 року
Дивися повний текст Українцям можуть повернути сплачений податок на нерухомість.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101011
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 19 кві, 2013 20:39
угу а могут и не вернуть)
-
Bull
-
-
- Повідомлень: 54
- З нами з: 03.05.11
- Подякував: 7 раз.
- Подякували: 7 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 19 кві, 2013 21:01
даунито хромосом
Зачем было вводить, если реестр не готов?
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 22 кві, 2013 16:55
Бо нема чого по перед батька в пекло бігти платить. Не зря ж кажуть, "поспішиш, людей насмішиш". От тепер і мають
-
brovka7
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 22 кві, 2013 19:41
глупости - зачем вернуть? Налог на недвигу надо платить в 2013 году, в феврале, пока он реально заработает, пройдет еще столько изменений... так чего тут обсуждать?
-
yorgen
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 23 кві, 2013 09:50
Что-то я сомневаюсь, что его вообще уже кто-то успел заплатить...
-
skvortsovt
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 23 кві, 2013 15:31
Та якшо до толку розібраться, то одиницям ті квитанції і в 2014 прийдуть. Большинство ж як не в комуналках, так в хрущовках живе. А там 120 квадратів, хіба шо с лєсніцой набереться.
-
brovka7
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
524 |
|
|
|
2 |
947 |
|
|
|
1 |
440 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|