|
Український солдат обходиться державі дешевше мавпи в зоопар |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Суб 18 тра, 2013 22:05
aleksalt написав:Украинский солдат обходится государству дешевле обезьяны в зоопаркеЗато ПРзыдент нам обходится ну, очень дорого - дороже, чем Обама американцам. Хотя заслуг овоща перед страной не больше, чем от любой обезьяны из зоопарка
Не обижайте обезьяну сравнением с Чивакуней.
-
VLADPn
-
-
- Повідомлень: 2613
- З нами з: 04.02.12
- Подякував: 217 раз.
- Подякували: 336 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 19 тра, 2013 12:51
На добове меню солдата-строковика української армії з бюджету виділяється в 2 рази менше коштів, ніж на годування шимпанзе в київському зоопарку.
Як повідомляє видання, у військовому середовищі не припиняється обговорення коштів, що виділяються на їжу для солдатів.
“Для строковиків передбачено близько 42 грн на день. У цю суму входить не тільки вартість їжі, але і доставка, і її приготування в їдальнях. Для порівняння: у київському зоопарку на харчування шимпанзе йде 98 грн на добу (дорослі самці мавп важать так само, як середньостатистичний солдат – до 80 кг)”, – пише “КП”. 42 Х 30 дней = 1260 грн. часть людей не имеют даже такой зарплаты...
-
cellar
-
-
- Повідомлень: 4059
- З нами з: 09.04.10
- Подякував: 455 раз.
- Подякували: 451 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 19 тра, 2013 13:30
R2 написав:Срочникам положено около 42 грн в день.
Во жируют! Мне суточные в командировках платят 37 грн в день.
-
Подзаконный акт
-
-
- Повідомлень: 1353
- З нами з: 12.08.11
- Подякував: 269 раз.
- Подякували: 306 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 19 тра, 2013 13:37
Valois написав: R2 написав:киевский зоопарк ищет опекунов для своих питомцев. За финансовую помощь, оказанную животному, благотворителям обещали абонемент на бесплатное посещение зоопарка, табличку c именем опекуна или названием компании на вольере, а также право давать имена новорожденным животным.
Так в чем проблема? Пускай и для солдат опекунов найдут. Можно их имена подразделениям будет присваивать, например "Краснознаменная танковая бригада имени Фельдмана" - звучит. Или противотанковый взвод "СТОМАТОЛОГИ".
В Америке так профессоров в университетах спонсируют. Позиция так и называется "выдающийся профессор имени <<произвольная фамилия какого-нибудь барыги с Барабана>>"
-
Подзаконный акт
-
-
- Повідомлень: 1353
- З нами з: 12.08.11
- Подякував: 269 раз.
- Подякували: 306 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 19 тра, 2013 14:30
[quote="1738708:Подзаконный акт" В Америке так профессоров в университетах спонсируют. Позиция так и называется "выдающийся профессор имени <<произвольная фамилия какого-нибудь барыги с Барабана>>"[/quote] И неплохо получается 
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1113 |
Суб 04 кві, 2026 09:57 BIGor
|
|
|
2 |
13457 |
|
|
|
4 |
1473 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|