Український солдат обходиться державі дешевше мавпи в зоопар

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12
Повідомлення Додано: Суб 18 тра, 2013 22:05

  aleksalt написав:Украинский солдат обходится государству дешевле обезьяны в зоопарке

Зато ПРзыдент нам обходится ну, очень дорого -
дороже, чем Обама американцам.
Хотя заслуг овоща перед страной не больше,
чем от любой обезьяны из зоопарка

Не обижайте обезьяну сравнением с Чивакуней.
VLADPn
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2613
З нами з: 04.02.12
Подякував: 217 раз.
Подякували: 336 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 19 тра, 2013 12:51

На добове меню солдата-строковика української армії з бюджету виділяється в 2 рази менше коштів, ніж на годування шимпанзе в київському зоопарку.

Як повідомляє видання, у військовому середовищі не припиняється обговорення коштів, що виділяються на їжу для солдатів.

“Для строковиків передбачено близько 42 грн на день. У цю суму входить не тільки вартість їжі, але і доставка, і її приготування в їдальнях. Для порівняння: у київському зоопарку на харчування шимпанзе йде 98 грн на добу (дорослі самці мавп важать так само, як середньостатистичний солдат – до 80 кг)”, – пише “КП”.
42 Х 30 дней = 1260 грн. часть людей не имеют даже такой зарплаты...
cellar
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4059
З нами з: 09.04.10
Подякував: 455 раз.
Подякували: 451 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 19 тра, 2013 13:30

  R2 написав:Срочникам положено около 42 грн в день.
Во жируют! Мне суточные в командировках платят 37 грн в день.
Подзаконный акт
 
Повідомлень: 1353
З нами з: 12.08.11
Подякував: 269 раз.
Подякували: 306 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 19 тра, 2013 13:37

  Valois написав:
  R2 написав:киевский зоопарк ищет опекунов для своих питомцев. За финансовую помощь, оказанную животному, благотворителям обещали абонемент на бесплатное посещение зоопарка, табличку c именем опекуна или названием компании на вольере, а также право давать имена новорожденным животным.

Так в чем проблема? Пускай и для солдат опекунов найдут. Можно их имена подразделениям будет присваивать, например "Краснознаменная танковая бригада имени Фельдмана" - звучит. Или противотанковый взвод "СТОМАТОЛОГИ".

В Америке так профессоров в университетах спонсируют. Позиция так и называется "выдающийся профессор имени <<произвольная фамилия какого-нибудь барыги с Барабана>>"
Подзаконный акт
 
Повідомлень: 1353
З нами з: 12.08.11
Подякував: 269 раз.
Подякували: 306 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 19 тра, 2013 14:30

[quote="1738708:Подзаконный акт"
В Америке так профессоров в университетах спонсируют. Позиция так и называется "выдающийся профессор имени <<произвольная фамилия какого-нибудь барыги с Барабана>>"[/quote]

И неплохо получается :)
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
  #<12
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1113
Переглянути останнє повідомлення
Суб 04 кві, 2026 09:57
BIGor
2 13457
Переглянути останнє повідомлення
Вів 27 січ, 2026 10:26
Примат
4 1473
Переглянути останнє повідомлення
Вів 07 жов, 2025 10:47
Shaman
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама