Ющенко поскаржився західним журналістам, що має менше мільйо

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 4567>
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2013 17:29

  IIS написав:Т.е. предыдущие, "до 30 числа" показания Дубины игнорируем? :wink:
Передергиваете в пользу Ю_ща и Ко. После того, как за дело взялся опытный в газовых и прочих делах пчеловод - большой друг РУЭ, Фирташа, Левочкина и Ко, и 30 декабря сорвал подписание согласованного контракта,
- закономерно, с российской стороны последовала цена 320, а далее в январе - и 450, на куда более жестких условиях. Высокоморальный президент с чувством выполненного долга укатил в Карпаты на лыжи, в свойственном ему стиле, предоставив остальным "виновным" расхлебывать заваренную им кашу.
Потом были и "СПІЛЬНІ листи", призванные продемострировать "единый подход украинской власти " уже "после того как" про...рали все выгодные варианты, и много иное.
Но магическая цифра "200" - чистая манечка Ю_ща,

Ви не дуже в курсі тогочасних подій.
Показання Дубини про 30 грудня вказують лише те, що особисто він (Дубина) вважав ціну 235 прийнятною.
Але, Дубина не знав всього розкладу. Дубина не знав, що Ющенко вже вибив основні козирі у Газпрому - підготував умови для оплати всього боргу України перед Газпромом (Уряд Тимошенко спецом нарощував борги) Ющенко провів ряд зустрічей у Європі, заручився підтримкою багатьох політиків. У ПГС було закачано рекордну кількість газу, що дозволляло Україні витримати пів-року без поставок газу з Росії.
Може смо, забули - то нагадаю, 1 січня Газпром на чолі з Путіним сіли в калюжу - оголосили на весь сві, що Україна має борги і тому Газпром припиняє пост=аву газу. Брехня моментально відкрилася. Газпром заявив, що Україна краде газ - Ющенко добився приїзду експертів, котрі зафіксували, що вини України немає (Росія не допустила європейських експертів на станції). В Україні жодної газовох проблеми не було. Україна ДОБРОВІЛЬНО надала газ Молодові, про це трубила вся Європа. У Москві почалася паніка - виступи Путіна, Медведєва, Міллєра - суперечили одне одному. Вони почали шукати крайнього серед себе. Збитка Газпрому перевищили мільярд Україні з повними сховищами, треба було перечекати іще пару тижнів - і все! Європа порвала б РФ, "як Бобік тряпку". Україна отримала би дешевий газ і контроль над газогоном. Адже однією з заявлених цілей Ющенка було перенсти точку купівлі європейцями газу на східний кордон України (проти цього активно виступав не лише Кремль, а і БЮТ)
Кваснєвський попереджав Ющенка - "Тільки не їдьте до Москви самостійно!"
І тут, Путіну ,як подарунок на день народження, явлєніє прИНцессси у Кремль - принесла Україну на "тарелочке с голубой кайомочкой" і всього то, що попросила бАхиня - невелчику долю у вкардених з України грошах і підтримку на виборах.
Москву вОная врятувала, тільки от, нам то що з того?

P.S. Це треба зовсім не розуміти, хто є хто, аби для захисту Тимошенко посилатися на просторікування її давнього компаньйона і вірного держслужбовця РФ - Ігорька Бакая ;)
Сергій_М
 
Повідомлень: 619
З нами з: 10.06.08
Подякував: 103 раз.
Подякували: 116 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2013 18:08

Брехливая мерзкая тварь Ющ
vikt64
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2013 18:42

У вас есть его правда? Аль только фантазиев полна головушка?
edd_k
 
Повідомлень: 476
З нами з: 03.11.08
Подякував: 3 раз.
Подякували: 57 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2013 20:40

Re: Ющенко поскаржився західним журналістам, що має менше мі

Ющ-позор украинского народа
serg 2012
 
Повідомлень: 1521
З нами з: 28.11.12
Подякував: 6 раз.
Подякували: 126 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2013 20:44

Не вірю Ющу, не вірю ЮВТ, проклинаю ПРоффесора.
Хочу повиганяти половину міліціянтів, засадити усіх суддів (в тому числі ХВутбольних), до тюрми відіслати проХурорів.
Але по факту... я є безсилим проти більшості і змушений... намагатися виїхати з країни Україна. Йоу!
І який сенс тролити зараз минуле? Робимо висновки і живемо собі далі. Політика це дуже брудна річ і сліпо вірити не можна нікому. p.s. Побачу Юща, кину в нього хоч чимось!
fanata
 
Повідомлень: 301
З нами з: 11.08.11
Подякував: 1 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2013 22:11

Re: Ющенко поскаржився західним журналістам, що має менше мі

Бажаю Президенту В.Ющенко міцного здоров'я,сімейного щастя і благополуччя,терпіння,витримки,успіхів в політичній діяльності.Слава Україні !!!
11oleksa11
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2013 22:37

Почитайте книгу бывшего следователя налоговой милиции А. Ланя «Ющенко: история болезни» (достаточно вставить в Гугл "Ющенко: история болезни"). Там (с фотокопиями) как он "заработал" свои первый и последующие миллионы, только не гривен, а долларов.

Горе Украины не только в том, что у нее каждый последующий "вожак" хуже предшественника, но еще больше в том, что очень много слеповерящим им.
yanyura
 
Повідомлень: 6436
З нами з: 09.01.09
Подякував: 2048 раз.
Подякували: 1536 раз.
 
Профіль
 
7
Повідомлення Додано: Сер 12 чер, 2013 01:04

  11oleksa11 написав:Бажаю Президенту В.Ющенко міцного здоров'я,сімейного щастя і благополуччя,терпіння,витримки,успіхів в політичній діяльності.Слава Україні !!!
Уверен, что он этот форум не читает. Напишите ему письмо.
Bukka
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1831
З нами з: 01.11.08
Подякував: 88 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 12 чер, 2013 08:56

  Сергей Малина написав:а_ку_єть!! Особливо про = як Бобік тряпку, та Івропа порвала б_бы.. гы.. козири Ющ мав, пляяяя.. Квас_нєвський.. )), ой_ё.. Як там, тёска, про нас кажуть: Сірьожа, Сірьожа.. :lol: ))))

Плюсую :)
"Эх моська, знать она сильна, коль лает на слона"
- это о том, что отстаивать свои интересы нужно умеючи, а не не "как в лужу ...."
а потом трындеть всем что "то все вОна"
IIS
 
Повідомлень: 1215
З нами з: 07.02.09
Подякував: 3304 раз.
Подякували: 306 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 12 чер, 2013 09:05

  11oleksa11 написав:Бажаю Президенту В.Ющенко міцного здоров'я,сімейного щастя і благополуччя,терпіння,витримки,успіхів в політичній діяльності

ну-ну :)
"Поздравляю с днём рожденья, желаю счастья в личной жизни,
Пух!" (с)
IIS
 
Повідомлень: 1215
З нами з: 07.02.09
Подякував: 3304 раз.
Подякували: 306 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 4567>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 782
Переглянути останнє повідомлення
Чет 02 кві, 2026 03:06
moveton
1 15103
Переглянути останнє повідомлення
Вів 20 січ, 2026 19:56
ishtwan1949
3 4450
Переглянути останнє повідомлення
Пон 20 жов, 2025 12:12
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама