|
Ющенко поскаржився західним журналістам, що має менше мільйо |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 12 чер, 2013 10:07
11oleksa11 написав:Бажаю Президенту В.Ющенко міцного здоров'я,сімейного щастя і благополуччя,терпіння,витримки,успіхів в політичній діяльності.Слава Україні !!!
Особенно в политической деятельности,да и здоровья хромает-ибо очень омолодится хотел да как видно неудачно.Песню слышали Аргентина-Ямайка 5:0,так Прыщавый еще в более худшем положении.А здоровья можно пожелать столько, сколько он дал детям в Больнице будущего.
-
serg 2012
-
-
- Повідомлень: 1521
- З нами з: 28.11.12
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 126 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 12 чер, 2013 12:00
IIS написав: Сергей Малина написав:а_ку_єть!! Особливо про = як Бобік тряпку, та Івропа порвала б_бы.. гы.. козири Ющ мав, пляяяя.. Квас_нєвський.. )), ой_ё.. Як там, тёска, про нас кажуть: Сірьожа, Сірьожа..  ))))
Плюсую "Эх моська, знать она сильна, коль лает на слона" - это о том, что отстаивать свои интересы нужно умеючи, а не не "как в лужу ...." а потом трындеть всем что "то все вОна"
ззхх.. а сообщение моё-то грохнули. Непонятно = а за шо  ?? тогда, попробую иначе: Сергій_М написав: IIS написав:Т.е. предыдущие, "до 30 числа" показания Дубины игнорируем? Передергиваете в пользу Ю_ща и Ко. После того, как за дело взялся опытный в газовых и прочих делах пчеловод - большой друг РУЭ, Фирташа, Левочкина и Ко, и 30 декабря сорвал подписание согласованного контракта, - закономерно, с российской стороны последовала цена 320, а далее в январе - и 450, на куда более жестких условиях. Высокоморальный президент с чувством выполненного долга укатил в Карпаты на лыжи, в свойственном ему стиле, предоставив остальным "виновным" расхлебывать заваренную им кашу. Потом были и "СПІЛЬНІ листи", призванные продемострировать "единый подход украинской власти " уже "после того как" про...рали все выгодные варианты, и много иное. Но магическая цифра "200" - чистая манечка Ю_ща,
Ви не дуже в курсі тогочасних подій. Показання Дубини про 30 грудня вказують лише те, що особисто він (Дубина) вважав ціну 235 прийнятною. Але, Дубина не знав всього розкладу. Дубина не знав, що Ющенко вже вибив основні козирі у Газпрому - підготував умови для оплати всього боргу України перед Газпромом (Уряд Тимошенко спецом нарощував борги) Ющенко провів ряд зустрічей у Європі, заручився підтримкою багатьох політиків. У ПГС було закачано рекордну кількість газу, що дозволляло Україні витримати пів-року без поставок газу з Росії. Може смо, забули - то нагадаю, 1 січня Газпром на чолі з Путіним сіли в калюжу - оголосили на весь сві, що Україна має борги і тому Газпром припиняє пост=аву газу. Брехня моментально відкрилася. Газпром заявив, що Україна краде газ - Ющенко добився приїзду експертів, котрі зафіксували, що вини України немає (Росія не допустила європейських експертів на станції). В Україні жодної газовох проблеми не було. Україна ДОБРОВІЛЬНО надала газ Молодові, про це трубила вся Європа. У Москві почалася паніка - виступи Путіна, Медведєва, Міллєра - суперечили одне одному. Вони почали шукати крайнього серед себе. Збитка Газпрому перевищили мільярд Україні з повними сховищами, треба було перечекати іще пару тижнів - і все! Європа порвала б РФ, "як Бобік тряпку". Україна отримала би дешевий газ і контроль над газогоном. Адже однією з заявлених цілей Ющенка було перенсти точку купівлі європейцями газу на східний кордон України (проти цього активно виступав не лише Кремль, а і БЮТ)Кваснєвський попереджав Ющенка - "Тільки не їдьте до Москви самостійно!" І тут, Путіну ,як подарунок на день народження, явлєніє прИНцессси у Кремль - принесла Україну на "тарелочке с голубой кайомочкой" і всього то, що попросила бАхиня - невелчику долю у вкардених з України грошах і підтримку на виборах. Москву вОная врятувала, тільки от, нам то що з того? P.S. Це треба зовсім не розуміти, хто є хто, аби для захисту Тимошенко посилатися на просторікування її давнього компаньйона і вірного держслужбовця РФ - Ігорька Бакая 
вот всё, что красненьким = просто смешно, и более, чем наивно, имха 
-
Сергей Малина
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 1748
- З нами з: 06.01.09
- Подякував: 2364 раз.
- Подякували: 383 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
781 |
|
|
|
1 |
15103 |
|
|
|
3 |
4450 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|