Зменшити податкове навантаження в Україні поки неможливо - е

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 24 чер, 2013 10:35

Зменшити податкове навантаження в Україні поки неможливо - е

Пропонуємо до обговорення:
Про це заявила керівник групи експертів Спілки податкових консультантів Людмила Рубенко

Дивися повний текст Зменшити податкове навантаження в Україні поки неможливо - експерт.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 24 чер, 2013 10:35

"Перерозподіл податкового навантаження" відбудеться, коли в олігархів спрацює інстинкт самозбереження і вони вирішать - що ситуація критична, наближається колапс, який може потягнути їх активи за собою. З другої сторони - ніякі фін показники не зможуть спровокувати такий колапс. Поки народ жаліється на кухні на невиплати зп, відсутність гарячої води і опалення і т.д. - доти держава субсидіюватиме олігархів. Як тільки народ масово вийде на вулицю (причина не важлива: чи то банкрутство банку, чи то затримки по зп, чи то захист парку) запахне таким "колапсом".
То ж коли відбудеться "перерозподіл" - вирішуємо ми.

PS: Штурм бандюками агроферми нічого не змінив поки.. Щось у великих містах маніфестацій на підтримку не бачу. Значить, ще терпимо.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 24 чер, 2013 11:02

думаю при инстинкте самосохранения олигархи ускорят вывод денег с предприятия и вообще перестанут оплачивать текущие счета внутри страны, или кто-то думает что в них резко патриотизм проснется...
aatatarinov
 
Повідомлень: 12
З нами з: 13.02.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 24 чер, 2013 11:05

  mju написав:"Перерозподіл податкового навантаження" відбудеться, коли в олігархів спрацює інстинкт самозбереження і вони вирішать - що ситуація критична, наближається колапс, який може потягнути їх активи за собою. З другої сторони - ніякі фін показники не зможуть спровокувати такий колапс. Поки народ жаліється на кухні на невиплати зп, відсутність гарячої води і опалення і т.д. - доти держава субсидіюватиме олігархів. Як тільки народ масово вийде на вулицю (причина не важлива: чи то банкрутство банку, чи то затримки по зп, чи то захист парку) запахне таким "колапсом".
То ж коли відбудеться "перерозподіл" - вирішуємо ми.

PS: Штурм бандюками агроферми нічого не змінив поки.. Щось у великих містах маніфестацій на підтримку не бачу. Значить, ще терпимо.

розділяй та володарюй! ми дуже розрізнені. не віримо ні опозиції ні сусідам. опозиція здає всі рубікони. зараз іде мова про відпустку в політичних іграх...
яка нах..г відпустка?! хто сказав що люди доведені до межі виживання хочуть у відпустку? та чи цікаво комусь за що народ має відпочивати?
і останнє: не факт що до осені влада не розбере залишки опозиції на тушки та не скормить їх людям. Влада не буде іти у відпустку, вона вдень і вночі палить авто, відбирає ферми, бізнес... та тушкує це все.
Karp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1837
З нами з: 22.03.10
Подякував: 482 раз.
Подякували: 320 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 24 чер, 2013 12:34

Re: Зменшити податкове навантаження в Україні поки неможливо

Налоги будут повышать ровно столько сколь народ будет это терпеть. Учите историю. Так было во многих государствах.

Ровно тогда когда начнутся протесты - только тогда что то будет меняться.
Max_k
 
Заблокований
Повідомлень: 194
З нами з: 27.10.12
Подякував: 115 раз.
Подякували: 75 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 24 чер, 2013 14:03

  aatatarinov написав:думаю при инстинкте самосохранения олигархи ускорят вывод денег с предприятия и вообще перестанут оплачивать текущие счета внутри страны, или кто-то думает что в них резко патриотизм проснется...

Гроші це одне, а активи це друге. Активи приносять гроші. Якщо вибирати між: отримувати менше прибутку і не отримувати прибутку взагалі.. Ви би самі що вибрали?
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 24 чер, 2013 14:05

  Karp написав:розділяй та володарюй! ми дуже розрізнені. не віримо ні опозиції ні сусідам. опозиція здає всі рубікони. зараз іде мова про відпустку в політичних іграх...
яка нах..г відпустка?! хто сказав що люди доведені до межі виживання хочуть у відпустку? та чи цікаво комусь за що народ має відпочивати?
і останнє: не факт що до осені влада не розбере залишки опозиції на тушки та не скормить їх людям. Влада не буде іти у відпустку, вона вдень і вночі палить авто, відбирає ферми, бізнес... та тушкує це все.

Влада чи опозиція - різниці не має. Нам лиш вигідно, щоб вони були в положені рівноваги і від вибору народу залежало хто "зверху".
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 24 чер, 2013 16:46

  mju написав:
  Karp написав:розділяй та володарюй! ми дуже розрізнені. не віримо ні опозиції ні сусідам. опозиція здає всі рубікони. зараз іде мова про відпустку в політичних іграх...
яка нах..г відпустка?! хто сказав що люди доведені до межі виживання хочуть у відпустку? та чи цікаво комусь за що народ має відпочивати?
і останнє: не факт що до осені влада не розбере залишки опозиції на тушки та не скормить їх людям. Влада не буде іти у відпустку, вона вдень і вночі палить авто, відбирає ферми, бізнес... та тушкує це все.

Влада чи опозиція - різниці не має. Нам лиш вигідно, щоб вони були в положені рівноваги і від вибору народу залежало хто "зверху".

яка рівновага??????? Ви що хлопче в Барселоні навчаєтесь? давно в Україні не були?
Karp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1837
З нами з: 22.03.10
Подякував: 482 раз.
Подякували: 320 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 24 чер, 2013 16:55

До рыгулей еще никто не залезал в карман пересичного настолько глубоко. Видать сказываются гопнические привычки и инстинкты.
Sergei
 
Повідомлень: 1850
З нами з: 01.03.07
Подякував: 77 раз.
Подякували: 499 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 327
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 чер, 2026 11:34
R2
1 1086
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
1 2333
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 08:19
ludasavkiv
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама