Додано: Пон 01 лип, 2013 12:40
УРА!!!!
Це перемога! Тільки ніхто не написав, за чий рахунок перемога. Нагадую, до 1.07.2013 жінці, що була безробітною рідна держава видавала приблизно 1200 грн. за вказаний період. Жінці, що працювала перепадало від 5500 і вище в залежності від рівня оплати праці. Тепер на всі 5500 роботодавець має сплатити 1800 грн. податків за власний рахунок. Гадаю, що особливого бажання спонсорувати не буде. Тому більшість вагітних тепер будуть безробітними. Подробиці в дебільному законі.