|
Три українці зняли з банківських карт жителів Шрі-Ланки $ 3 |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 03 лип, 2013 18:36
Пропонуємо до обговорення: Троє українців зняли з банківських карт жителів Шрі-Ланки $ 3 млн
Дивися повний текст Три українці зняли з банківських карт жителів Шрі-Ланки $ 3 млн.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101016
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 03 лип, 2013 18:36
из государств третьего мира :)))))))))). У нас хоть в реке с трупами не купаются и за 1$ в день не работают.
-
vicpc
-
-
- Повідомлень: 1084
- З нами з: 11.10.09
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 67 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 03 лип, 2013 19:01
Если они обменяют эти доллары на гривни и положат на депозит - будут национальными героями! 
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 03 лип, 2013 19:08
vicpc написав:из государств третьего мира :)))))))))). У нас хоть в реке с трупами не купаются и за 1$ в день не работают.
Если такое управление страной будет продолжаться, то все это пока. На турков, румын и поляков 20 лет назад тоже смотрели свысока. Где сейчас они, и где мы?
-
ovg
-
-
- Повідомлень: 406
- З нами з: 01.02.08
- Подякував: 34 раз.
- Подякували: 140 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 03 лип, 2013 19:53
Кепа и Гепа.а кто третий ?
-
kiril1
-
-
- Повідомлень: 4
- З нами з: 23.09.12
- Подякував: 23 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 03 лип, 2013 20:46
vicpc Вы путаете Шри-Ланку с Индией. не в пример последней, она чище. Хотя инфраструктура недоразвита - чуть лучше, чем у нас. Развязок немного, хотя дороги ровные и новые, без ям, но автомагистраль на всю страну одна и та недостроенная - сотня км до аэропорта может занять 2-3-4 часа.  Не обратил внимание на источник новости, но вообще к нам они относятся довольно неплохо – вспоминают поддержку Союза в войне с повстанцами…
-
iskyr
-
-
- Повідомлень: 152
- З нами з: 22.01.09
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 23 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 02 чер, 2026 15:01
kiril1 написав:Кепа и Гепа.а кто третий ?
Надіслано із мого iPad за допомогою Tapatalk
-
kiril1
-
-
- Повідомлень: 4
- З нами з: 23.09.12
- Подякував: 23 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
508 |
|
|
|
1 |
915 |
|
|
|
1 |
916 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|