|
У Луганській області виявили 3 підпільних нафтопроводи |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 23 лип, 2013 07:49
Пропонуємо до обговорення: Відразу 3 потужних підпільних нафтопроводи виявили в Луганській області
Дивися повний текст У Луганській області виявили 3 підпільних нафтопроводи.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101016
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 23 лип, 2013 07:49
Ливелле можно,а хлопцу нельзя?
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 23 лип, 2013 08:50
По любому, иначе как через ужесточение ответственности, в том числе и криминальной, с подобными деятелями сложен разговор.
-
sergei_marchenko123
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 23 лип, 2013 09:27
Вот сволочи, когда же прекратиться эра барыг в Украине? Куда не посмотришь ничего законного, сплошное барыжнечество.
-
Mentalist
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 23 лип, 2013 10:11
как он смог, через границу проложить трубу?) это же, не 2 пальца...
-
dimon-is
-
-
- Повідомлень: 41
- З нами з: 23.07.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 6 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 23 лип, 2013 10:17
Наши умельцы и не такое сделают, а там где начинаются большие деньги, так тем более.
-
Mentalist
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 23 лип, 2013 10:34
Вот же ж барыги. Наши люди если ничего не украдут, спокойно жить не смогут, менталитет у нас такой.
-
tarasyk123
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 23 лип, 2013 10:36
а еще говорят что нефтяных магнатов нет. Да у нас их еще больше чем в Эмиратах по сути.
-
tarasyk123
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 23 лип, 2013 10:51
alex10 написав:Ливелле можно,а хлопцу нельзя?
Подорвал бизнес курченко и семьи, негодник...
-
Bet Fighter
-
-
- Повідомлень: 1015
- З нами з: 25.07.09
- Подякував: 208 раз.
- Подякували: 134 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 23 лип, 2013 14:24
А мы еще удивляемся, откуда у нас иногда попадается такой паршивый бензин
-
Jakka
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
1471 |
П'ят 25 жов, 2024 18:30 a77
|
|
|
2 |
1335 |
|
|
|
5 |
1614 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|