Купив і роздрукував: електронний квиток на потяг отримав ста
+ Додати тему
Відповісти на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 23 лип, 2013 14:15
Пропонуємо до обговорення:
Електронний квиток на потяг отримав статус розрахункового документа в Україні - "Укрзалізниця"
Дивися повний текст
Купив і роздрукував: електронний квиток на потяг отримав статус розрахункового документа в Україні .
R2
Робот новин
Повідомлень: 101004
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
Профіль
Додано: Вів 23 лип, 2013 14:15
прогресс. скоро и кассиров можно будет сократить и помещения сдать в аренду, повысить прибыльность и снизить стоимость билетов.
Gadya_Petrovich
Повідомлень: 1099
З нами з: 28.05.13
Подякував: 86 раз.
Подякували: 202 раз.
Профіль
Додано: Вів 23 лип, 2013 15:30
однако из заголовка неочевидно что это только на те поезда, которые спросом не пользуются - intercity
arheops
Повідомлень: 735
З нами з: 28.10.12
Подякував: 1 раз.
Подякували: 75 раз.
Профіль
Додано: Вів 23 лип, 2013 15:33
Интересно а почему только для Донецка? А для Харькова, Львова? Или донецкие особенные,даже распечатать в поезде не могут?
ibris76
Повідомлень: 83
З нами з: 01.04.10
Подякував: 1 раз.
Подякували: 23 раз.
Профіль
Додано: Вів 23 лип, 2013 16:18
Почему только Интерсити? - Надо ввести такую систему на все поезда, особенно такие как ночные в Харьков, Одессу, Львов, Крым
Йанык
1
Повідомлень: 4748
З нами з: 15.06.11
Подякував: 750 раз.
Подякували: 2641 раз.
Профіль
Додано: Вів 23 лип, 2013 16:25
Йанык написав:Почему только Интерсити? - Надо ввести такую систему на все поезда, особенно такие как ночные в Харьков, Одессу, Львов, Крым
все вопросы к укразализнице)) но вообще, товарищи, не забывайте - в какой стране вы живете. место рождения Макеевка - лучшая строка в вашем резюме) Посему и позд на Донецк)
spas
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
Профіль
Додано: Вів 23 лип, 2013 17:54
Это всё хорошо, но попробуйте сдать эти электронные документы, будете неприятно удивлены- процедура с большим бубном, и месяца на 2...
http://fotohost.org/images/a174ef3c-407kB.jpg
edvardd
Повідомлень: 8519
З нами з: 20.11.08
Подякував: 155 раз.
Подякували: 2902 раз.
Профіль
2
+ Додати тему
Відповісти на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_ ,
Модератор
Схожі теми
1
1682
1
586
2
7340
П'ят 16 січ, 2026 12:50 GALeon
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень