Візовий режим є шантажем і дискримінацією держав, - Медведчу

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12345>
Повідомлення Додано: Чет 01 сер, 2013 07:54

Візовий режим є шантажем і дискримінацією держав, - Медведчу

Пропонуємо до обговорення:
Візовий режим є шантажем і дискримінацією держав, - Медведчук

Дивися повний текст Візовий режим є шантажем і дискримінацією держав, - Медведчук.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 01 сер, 2013 07:54

Його опуси на геть ідіотів розраховані? Ураїна сама себе "дискрімінує", коли довела своїх громадян до стану - що вони готові зірватися і їхати за тридев'ять земель, до речі за допомогою самого Медведчука.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 01 сер, 2013 09:00

Интересно, что курит этот деятель времен Кучмы?
Морока с получением иностранных виз - это мелочь по сравнению со сбором кучи всяких справок, выписок, разрешений которые нужно собрать, чтоб что-то сделать внутри страны под название Уркаина
Йанык
1
 
Повідомлень: 4748
З нами з: 15.06.11
Подякував: 750 раз.
Подякували: 2641 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 01 сер, 2013 09:04

Визовая тема это как повод для политических спекуляций со стороны ЕС, не более
elenka_1981
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 01 сер, 2013 09:16

Медведчук прав, 100% - Эуропа самым наглым образом шантажирует Украину. Показали конфетку из-под стола - а теперь пляши! Выполняй 100-страничный список условий. Правда, про Юлю что-то в последнее время умалчивают. Такая вот избирательная политика ))
semen_kovalchuk
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 01 сер, 2013 09:25

Люба серую медведчук росія теж намагається захиститися візами від навали афро-азійських мігрантів. До речі, путін погрожував візами й українцям. Якби Європа відкрила свої кордони всім бажаючим, там би не залишилося місця для європейців. Так що не треба 3.14...
PhilippedeChènevière
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 01 сер, 2013 09:27

Поправка: Люба серцю медведчука...
PhilippedeChènevière
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 01 сер, 2013 09:27

Люба серую медведчук росія теж намагається захиститися візами від навали афро-азійських мігрантів. До речі, путін погрожував візами й українцям. Якби Європа відкрила свої кордони всім бажаючим, там би не залишилося місця для європейців. Так що не треба 3.14...
PhilippedeChènevière
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 01 сер, 2013 09:46

Ну, а вам пора !В Москву.
biggift12
 
Повідомлень: 174
З нами з: 21.03.12
Подякував: 0 раз.
Подякували: 18 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 01 сер, 2013 10:05

Україна всім дозволила, тільки Україні ніхто не дозволяє. Такий собі пассив
darjyaedoone
 
 
 
  #12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 856
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 27 тра, 2022 20:04
moveton
3 1649
Переглянути останнє повідомлення
Вів 08 лют, 2022 20:09
hottabich111
3 1419
Переглянути останнє повідомлення
Сер 02 лют, 2022 09:43
_hunter
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама