|
Візовий режим є шантажем і дискримінацією держав, - Медведчу |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 01 сер, 2013 07:54
Пропонуємо до обговорення: Візовий режим є шантажем і дискримінацією держав, - Медведчук
Дивися повний текст Візовий режим є шантажем і дискримінацією держав, - Медведчук.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101036
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 01 сер, 2013 07:54
Його опуси на геть ідіотів розраховані? Ураїна сама себе "дискрімінує", коли довела своїх громадян до стану - що вони готові зірватися і їхати за тридев'ять земель, до речі за допомогою самого Медведчука.
-
mju
-
-
- Повідомлень: 2076
- З нами з: 21.02.09
- Подякував: 210 раз.
- Подякували: 491 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 01 сер, 2013 09:00
Интересно, что курит этот деятель времен Кучмы? Морока с получением иностранных виз - это мелочь по сравнению со сбором кучи всяких справок, выписок, разрешений которые нужно собрать, чтоб что-то сделать внутри страны под название Уркаина
-
Йанык
-
1
-
- Повідомлень: 4748
- З нами з: 15.06.11
- Подякував: 750 раз.
- Подякували: 2641 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 01 сер, 2013 09:04
Визовая тема это как повод для политических спекуляций со стороны ЕС, не более
-
elenka_1981
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 01 сер, 2013 09:16
Медведчук прав, 100% - Эуропа самым наглым образом шантажирует Украину. Показали конфетку из-под стола - а теперь пляши! Выполняй 100-страничный список условий. Правда, про Юлю что-то в последнее время умалчивают. Такая вот избирательная политика ))
-
semen_kovalchuk
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 01 сер, 2013 09:25
Люба серую медведчук росія теж намагається захиститися візами від навали афро-азійських мігрантів. До речі, путін погрожував візами й українцям. Якби Європа відкрила свої кордони всім бажаючим, там би не залишилося місця для європейців. Так що не треба 3.14...
-
PhilippedeChènevière
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 01 сер, 2013 09:27
Поправка: Люба серцю медведчука...
-
PhilippedeChènevière
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 01 сер, 2013 09:27
Люба серую медведчук росія теж намагається захиститися візами від навали афро-азійських мігрантів. До речі, путін погрожував візами й українцям. Якби Європа відкрила свої кордони всім бажаючим, там би не залишилося місця для європейців. Так що не треба 3.14...
-
PhilippedeChènevière
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 01 сер, 2013 09:46
Ну, а вам пора !В Москву.
-
biggift12
-
-
- Повідомлень: 174
- З нами з: 21.03.12
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 18 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 01 сер, 2013 10:05
Україна всім дозволила, тільки Україні ніхто не дозволяє. Такий собі пассив
-
darjyaedoone
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
856 |
|
|
|
3 |
1649 |
|
|
|
3 |
1419 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|