Депутати хочуть зобов'язати кожного працівника міліції носит

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 06 сер, 2013 12:31

Депутати хочуть зобов'язати кожного працівника міліції носит

Пропонуємо до обговорення:
Кожного працівника міліції хочуть зобов'язати носити ідентифікаційний жетон

Дивися повний текст Депутати хочуть зобов'язати кожного працівника міліції носити ідентифікаційний жетон.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 06 сер, 2013 12:31

угу, на лбу вытатуировать "кислотными" чернилами!...
maestro71
 
Повідомлень: 2204
З нами з: 09.09.11
Подякував: 168 раз.
Подякували: 514 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 06 сер, 2013 14:29

В 100500-й раз изобретают велосипед. Да выдайте им всем значки как в США!

А что действительно требуется, так это камера-регистратор каждому патрулю. И в комнату допросов.
zlodej
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 06 сер, 2013 15:32

"Убивший насильника красноармейский шахтёр стал кандидатом на очередную награду"
http://sled.net.ua/node/5392

У меня тогда такой вопрос:
Почему тогда против жителей Врадиевки были применены спецчасти, вопреки их желанию свершить правосудие?
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9087
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 06 сер, 2013 16:04

При проведении мирных собраний запрещается для охраны общественного порядка использовать специальные подразделения МВД и Внутренние войска” .

Популизм какой. А против ультрас, боевиков-радикалов и прочих маргиналов с камнями, арматурой и коктейлями Молотова должны пэпэсники стоять, без средств спецзащиты? Может депутаты сами в оцепление пойдут, в пиджачках и галстуках?
Дваждыдвашник
 
Повідомлень: 3100
З нами з: 06.08.10
Подякував: 890 раз.
Подякували: 833 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 07 сер, 2013 08:17

  Дваждыдвашник написав:
При проведении мирных собраний запрещается для охраны общественного порядка использовать специальные подразделения МВД и Внутренние войска” .

Популизм какой. А против ультрас, боевиков-радикалов и прочих маргиналов с камнями, арматурой и коктейлями Молотова должны пэпэсники стоять, без средств спецзащиты? Может депутаты сами в оцепление пойдут, в пиджачках и галстуках?


Оснований подозревать их в трусости нет: бьются до крови на рабочих местах.
Марлоу
 
Повідомлень: 1461
З нами з: 18.03.13
Подякував: 9 раз.
Подякували: 94 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1056
Переглянути останнє повідомлення
Пон 08 чер, 2026 09:06
salvydas
1 1450
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 тра, 2026 14:25
Ірина_
1 2717
Переглянути останнє повідомлення
Сер 25 бер, 2026 08:43
stapeliya_6
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама