|
Депутати хочуть зобов'язати кожного працівника міліції носит |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 06 сер, 2013 12:31
Пропонуємо до обговорення: Кожного працівника міліції хочуть зобов'язати носити ідентифікаційний жетон
Дивися повний текст Депутати хочуть зобов'язати кожного працівника міліції носити ідентифікаційний жетон.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 06 сер, 2013 12:31
угу, на лбу вытатуировать "кислотными" чернилами!...
-
maestro71
-
-
- Повідомлень: 2204
- З нами з: 09.09.11
- Подякував: 168 раз.
- Подякували: 514 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 06 сер, 2013 14:29
В 100500-й раз изобретают велосипед. Да выдайте им всем значки как в США!
А что действительно требуется, так это камера-регистратор каждому патрулю. И в комнату допросов.
-
zlodej
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 06 сер, 2013 15:32
"Убивший насильника красноармейский шахтёр стал кандидатом на очередную награду" http://sled.net.ua/node/5392
У меня тогда такой вопрос: Почему тогда против жителей Врадиевки были применены спецчасти, вопреки их желанию свершить правосудие?
-
Kudrjavuy
-
-
- Повідомлень: 9087
- З нами з: 20.09.12
- Подякував: 746 раз.
- Подякували: 887 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 06 сер, 2013 16:04
При проведении мирных собраний запрещается для охраны общественного порядка использовать специальные подразделения МВД и Внутренние войска” .
Популизм какой. А против ультрас, боевиков-радикалов и прочих маргиналов с камнями, арматурой и коктейлями Молотова должны пэпэсники стоять, без средств спецзащиты? Может депутаты сами в оцепление пойдут, в пиджачках и галстуках?
-
Дваждыдвашник
-
-
- Повідомлень: 3100
- З нами з: 06.08.10
- Подякував: 890 раз.
- Подякували: 833 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 07 сер, 2013 08:17
Дваждыдвашник написав: При проведении мирных собраний запрещается для охраны общественного порядка использовать специальные подразделения МВД и Внутренние войска” .
Популизм какой. А против ультрас, боевиков-радикалов и прочих маргиналов с камнями, арматурой и коктейлями Молотова должны пэпэсники стоять, без средств спецзащиты? Может депутаты сами в оцепление пойдут, в пиджачках и галстуках?
Оснований подозревать их в трусости нет: бьются до крови на рабочих местах.
-
Марлоу
-
-
- Повідомлень: 1461
- З нами з: 18.03.13
- Подякував: 9 раз.
- Подякували: 94 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1020 |
|
|
|
1 |
1433 |
|
|
|
1 |
2712 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|