|
У Мін'юсті пропонують карати навіть за розмови про хабар |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 07 сер, 2013 11:04
Пропонуємо до обговорення: Найближчим часом текст законопроекту буде переданий експертам Єврокомісії для аналізу
Дивися повний текст У Мін'юсті пропонують карати навіть за розмови про хабар.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101018
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 07 сер, 2013 11:04
Это Европа. Поэтому, так так любят стучать друг на друга, особенно госчиновники. Самый простой способ "подсидеть" шефа настучать, что ему предлагали взятку...
-
Александр_Охрименко
-
-
- Повідомлень: 3501
- З нами з: 13.07.12
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 180 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 07 сер, 2013 11:15
Долой полумеры. Давайте уже внедрять чип в голову. И если подумал о взятке, пусть чип взрывается. Имплантацию предлагаю начать отрабатывать на чиновниках, минуя испытания на животных.
-
farm
-
-
- Повідомлень: 540
- З нами з: 03.01.10
- Подякував: 35 раз.
- Подякували: 80 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 07 сер, 2013 11:16
Могут быть и осечки !
-
biggift12
-
-
- Повідомлень: 174
- З нами з: 21.03.12
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 18 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 07 сер, 2013 11:40
farm написав:Долой полумеры. Давайте уже внедрять чип в голову. И если подумал о взятке, пусть чип взрывается. Имплантацию предлагаю начать отрабатывать на чиновниках, минуя испытания на животных.
Могут пострадать врачи. Наших чиновников даже под наркозом не покидают мысли о взятке.  Хотя, можно ведь активировать чип через какое-то время. Все равно дорого  Да и за деньги (взятки) чиновникам имплантируют "правильный" чип--коррупция у нас в каждой отрасли. Замкнутый круг какой-то  biggift12 написав:Могут быть и осечки !
Это не страшно для общей картины. Чиновников у нас хватает. В нашей стране одно желание быть чиновником -- перспектива получения взяток, т.е преступно 
-
baran
-
-
- Повідомлень: 4999
- З нами з: 12.08.11
- Подякував: 94 раз.
- Подякували: 865 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
406 |
|
|
|
1 |
1168 |
|
|
|
6 |
1638 |
Вів 12 тра, 2026 09:26 Hotab
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|