|
Дорогі наші "брати"-росіяни, скоро над вами діти у дитсадках |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 10 вер, 2013 10:00
Пропонуємо до обговорення: Народний депутат України Віктор Балога прокоментував у Facebook скандальну заяву російського прем'єр-міністра
Дивися повний текст Дорогі наші "брати"-росіяни, скоро над вами діти у дитсадках сміятися почнуть, - нардеп.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101001
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 10 вер, 2013 10:00
чем-то он мне Жириновского начал напоминать
-
brokerbaners
-
-
- Повідомлень: 1891
- З нами з: 12.12.12
- Подякував: 155 раз.
- Подякували: 158 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 10 вер, 2013 10:03
Ого, второй раз подряд и чётко по делу. Неожиданно!
-
Esq
-
-
- Повідомлень: 1526
- З нами з: 18.08.06
- Подякував: 485 раз.
- Подякували: 209 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 10 вер, 2013 10:04
Сейчас ДВАЖДЫДВАШНИК разведёт лохов по понятиям :)
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 10 вер, 2013 10:07
brokerbaners написав:чем-то он мне Жириновского начал напоминать
Балога, по сравнению с Жириновским - никто, и звать никак, ни по авторитету, ни по "золотому запасу".
-
sergio1969
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 10 вер, 2013 10:08
sergio1969 написав: brokerbaners написав:чем-то он мне Жириновского начал напоминать
Балога, по сравнению с Жириновским - никто, и звать никак, ни по авторитету, ни по "золотому запасу".
Только говорит по делу в отличие от Жирика, который уже скатился до сортирного уровня.
-
Esq
-
-
- Повідомлень: 1526
- З нами з: 18.08.06
- Подякував: 485 раз.
- Подякували: 209 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 10 вер, 2013 10:16
Може, його комент і по суті, але загалом складається враження, що Папік дозволив тявкати на Схід і всі шавки штатні зараз почнуть пертися і створювати таким чином потрібну Бичарі атмосферу неприйняття ідеї Митного Союзу у суспільсві... Маніпуляції, хоча й по суті... І чим наш політикум відрізняється від російського, де міністри дозволяють собі офіційно зневажати країнами-лідерами через їхні розміри?.. Пігмеї блін...
-
shalaputa
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 10 вер, 2013 10:19
Esq написав: sergio1969 написав: brokerbaners написав:чем-то он мне Жириновского начал напоминать
Балога, по сравнению с Жириновским - никто, и звать никак, ни по авторитету, ни по "золотому запасу".
Только говорит по делу в отличие от Жирика, который уже скатился до сортирного уровня.
А он выше названного вами уровня и не поднимался никогда... его роль = Жирик - шут гороховый при царском дворе
-
aleksalt
-
-
- Повідомлень: 8103
- З нами з: 16.11.09
- Подякував: 667 раз.
- Подякували: 1502 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 10 вер, 2013 10:40
молодец! уважаю!
-
vicpc
-
-
- Повідомлень: 1084
- З нами з: 11.10.09
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 67 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 10 вер, 2013 11:29
В ситуации, когда должностные лица РФ опускаются до "пугалок" и глупых нелогичных угроз, нашим власть предержащим нужно максимально спокойно реагировать и не опускаться до уровня "сам дурак"! Это во-первых. А во-вторых, пословицу "не плюй в колодец" никто не отменял. Сметут Путина, а народ России запомнит все эти высказывания. Как, впрочем, и мы их слова 
-
insideman
-
-
- Повідомлень: 961
- З нами з: 13.04.13
- Подякував: 245 раз.
- Подякували: 98 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
577 |
|
|
|
1 |
618 |
|
|
|
1 |
914 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|