|
Напруженість не падає: сирійська опозиція закликає США не ві |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 11 вер, 2013 09:08
Пропонуємо до обговорення: Напруженість не падає: сирійська опозиція закликає США не відкладати удар
Дивися повний текст Напруженість не падає: сирійська опозиція закликає США не відкладати удар.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 11 вер, 2013 09:08
О как же я люблю вопли этой оппозиции :)
-
Lsd
-
-
- Повідомлень: 934
- З нами з: 22.04.13
- Подякував: 83 раз.
- Подякували: 218 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 11 вер, 2013 09:16
Lsd написав:О как же я люблю вопли этой оппозиции :)
да не говорите, всегда виноваты попередники, даже в том, что делает действующая власть, как это, им можно было, а нам нельзя и дурной пример заразителен, так что это папередники виновны в том, что мы гребем лопатами то, что дают граждане государству и само государство...
-
brokerbaners
-
-
- Повідомлень: 1891
- З нами з: 12.12.12
- Подякував: 155 раз.
- Подякували: 158 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 11 вер, 2013 10:09
Чёрт, никак не могу найти правильную формулировку для "патриотов", призывающих другую страну нанести ракетно-бомбовый удар по своей родине.
-
Дваждыдвашник
-
-
- Повідомлень: 3100
- З нами з: 06.08.10
- Подякував: 890 раз.
- Подякували: 833 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 11 вер, 2013 10:48
Эта формулировка известна давно:"Патриотизм- последнее убежище идиотов"
-
Stanislav
-
-
- Повідомлень: 311
- З нами з: 20.03.07
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 99 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 11 вер, 2013 11:01
Обамыч очень тонко стебанется, если 11/9 окажет помощь террористам-оппозиционерам. Будет этакий тонкий "йумор 12 лет на них вешают одно очень мутное дело, это с одной стороны, а с другой стороны - говорят какие они молодцы, когда подобные дела делают за пределами США. Так пусть уж и 11/9 сделают веселым праздником - как никак оппозиция показала себя во всей красе!  Или чо ?! Или кто ?! 
-
DrB
-
-
- Повідомлень: 2676
- З нами з: 08.01.09
- Подякував: 358 раз.
- Подякували: 1127 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 11 вер, 2013 12:01
Разбомбите уже нас! Вы же видите - нам до лампочки простые люди! Мы же хотим только прийти к власти. И деньжат немного.
-
Lsd
-
-
- Повідомлень: 934
- З нами з: 22.04.13
- Подякував: 83 раз.
- Подякували: 218 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 11 вер, 2013 12:04
Lsd написав:Разбомбите уже нас! Вы же видите - нам до лампочки простые люди! Мы же хотим только прийти к власти. И деньжат немного.
Та не... Хай дальше травят несогласных.
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
910 |
|
|
|
1 |
6863 |
|
|
|
2 |
7531 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|