На митницях видаватимуть тимчасові довідки про сплату утилізаційного збору
Дивися повний текст На митницях видаватимуть тимчасові довідки про сплату утилізаційного збору.
|
|
На митницях видаватимуть тимчасові довідки про сплату утилізПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст На митницях видаватимуть тимчасові довідки про сплату утилізаційного збору. Вчора читав, що не хочуть реєструвати з цими довідками в ДАІ, а сьогодні кум зранку поїхав реєструвати пригнану Ауді з Німеччини, так зареєстрували як ні в чому й не бувало.
Напугайте ежика голой справкой. Если есть машина – будешь на ней ездить. Два-три дня перетерпеть, если уж слишком послушный
понятно, что в любом случае что-то можно придумывать. только ввозить не нужно спешить. чего-то думается, что закон все-таки перепишут
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||