Держборг США досяг максимуму з часів Другої світової війни -

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2013 08:55

Держборг США досяг максимуму з часів Другої світової війни -

Пропонуємо до обговорення:
Державний борг США досяг максимуму з часів Другої світової війни

Дивися повний текст Держборг США досяг максимуму з часів Другої світової війни - 73% ВВП.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101001
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2013 08:55

Какие же они манипуляторы! Откуда взялась цифра 73% ВВП?
Госдолг сейчас 17.6 трлн - это почти 110% ВВП, а не 73!
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23439
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2013 09:38

Госдолг можно частично списать. 8)
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2013 10:23

  hxbbgaf написав:Какие же они манипуляторы! Откуда взялась цифра 73% ВВП? Госдолг сейчас 17.6 трлн - это почти 110% ВВП, а не 73!

Заниматься очковтирательством и нагло врать - это их непосредственная работа. Лично меня уже тошнит от файненс.уа, но я не отписываюсь чисто из спортивного интереса.
eugeneo
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2013 10:42

Виртуальный госдолг, виртуальный ВВП. Какая разница 73%, 110 или даже 7 300%, если все эти циферки вообще ничего не значат?
Вот тут хорошо показан механизм рисования циферок:
Причины мирового финансового кризиса в США
Дваждыдвашник
 
Повідомлень: 3100
З нами з: 06.08.10
Подякував: 890 раз.
Подякували: 833 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2013 12:08

  Изя Гуд написав:Госдолг можно частично списать.

Что списывать?)) Зачем?)) Как брали, так и будут брать виртуальные доллары у своего феодала, то есть ФРС. Обратно их никто не потребует. Пить кровь со всего остального мира и жиреть, выдавая это за чудеса "дэмократии и либерастских ценностей" - удобно, как по мне.
eugeneo
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1189
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 тра, 2026 10:57
Дюрі-бачі
1 611
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 15:58
vmalyshev
1 608
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 09:37
Arsen212
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама