Миндоходів оштрафувало службу київського таксі на 4 млн. грн

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Чет 19 вер, 2013 19:14

Миндоходів оштрафувало службу київського таксі на 4 млн. грн

Пропонуємо до обговорення:
Миндоходов оштрафувало службу київського таксі на 4 млн. грн

Дивися повний текст Миндоходів оштрафувало службу київського таксі на 4 млн. грн.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101036
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 19 вер, 2013 19:14

что, серьезно? она являлась агентом и платила водителям??? )) да это они ей платили за информационные услуги и она должна давать налог только с этой суммы, что обычно и происходит.... где-то кто-то что-то провтыкал, если реально удалось прижать - значит с 2009 года схема не подстроилась под текущее положение дел в этой сфере...
хотя все равно интересно, что за служба
Tamagoch
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3290
З нами з: 03.02.13
Подякував: 322 раз.
Подякували: 350 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 19 вер, 2013 19:19

всех покращат
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 19 вер, 2013 20:34

А толку от начисления - личным имуществом она не отвечает, на счету 0 - всех делов....
500
 
Повідомлень: 1480
З нами з: 11.09.13
Подякував: 32 раз.
Подякували: 212 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 19 вер, 2013 21:07

будет как бы суд на самом деле. а то что штраф, скорее всего придется уплатить - это факт. как минимум
hort666_1982
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 19 вер, 2013 23:31

Просыпается с утра креативщик минсдоха и думает, кого б сегодня оштрафовать? План-то не выполнен, казна-то пуста. И тут в окно наблюдает подъезжающее к подъезду такси. Бинго!
AVD
 
Повідомлень: 1341
З нами з: 19.03.12
Подякував: 89 раз.
Подякували: 380 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 20 вер, 2013 09:19

Якби не було за що штрафувати, чи звинувачення були не обгрунтовані, то уже б як мінімум власник таксі судові позови подавав і по ТБ світився. А так мовчить, значить знає, що оголосили штраф по суті
Rik
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 224
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 чер, 2026 16:30
R2
1 639
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 06:23
o_dzenin
2 1394
Переглянути останнє повідомлення
Суб 16 тра, 2026 09:23
hxbbgaf
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама