|
Миндоходів оштрафувало службу київського таксі на 4 млн. грн |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 19 вер, 2013 19:14
Пропонуємо до обговорення: Миндоходов оштрафувало службу київського таксі на 4 млн. грн
Дивися повний текст Миндоходів оштрафувало службу київського таксі на 4 млн. грн.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101036
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 19 вер, 2013 19:14
что, серьезно? она являлась агентом и платила водителям??? )) да это они ей платили за информационные услуги и она должна давать налог только с этой суммы, что обычно и происходит.... где-то кто-то что-то провтыкал, если реально удалось прижать - значит с 2009 года схема не подстроилась под текущее положение дел в этой сфере... хотя все равно интересно, что за служба
-
Tamagoch
-
-
- Повідомлень: 3290
- З нами з: 03.02.13
- Подякував: 322 раз.
- Подякували: 350 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 19 вер, 2013 19:19
всех покращат
-
unrokan_pff
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 19 вер, 2013 20:34
А толку от начисления - личным имуществом она не отвечает, на счету 0 - всех делов....
-
500
-
-
- Повідомлень: 1480
- З нами з: 11.09.13
- Подякував: 32 раз.
- Подякували: 212 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 19 вер, 2013 21:07
будет как бы суд на самом деле. а то что штраф, скорее всего придется уплатить - это факт. как минимум
-
hort666_1982
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 19 вер, 2013 23:31
Просыпается с утра креативщик минсдоха и думает, кого б сегодня оштрафовать? План-то не выполнен, казна-то пуста. И тут в окно наблюдает подъезжающее к подъезду такси. Бинго!
-
AVD
-
-
- Повідомлень: 1341
- З нами з: 19.03.12
- Подякував: 89 раз.
- Подякували: 380 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 20 вер, 2013 09:19
Якби не було за що штрафувати, чи звинувачення були не обгрунтовані, то уже б як мінімум власник таксі судові позови подавав і по ТБ світився. А так мовчить, значить знає, що оголосили штраф по суті
-
Rik
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
0 |
222 |
П'ят 26 чер, 2026 16:30 R2
|
|
|
1 |
636 |
|
|
|
2 |
1382 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|