|
Замість ходіння по ресторанах українці стали більше сидіти в |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 30 вер, 2013 21:29
Пропонуємо до обговорення: Замість ходіння по ресторанах українці стали більше сидіти вдома
Дивися повний текст Замість ходіння по ресторанах українці стали більше сидіти вдома.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101005
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 30 вер, 2013 21:29
Частота посещений растет,прямо пропорционально росту доходов населения,таким образом мы видим,что население все меньше тратит денег, на отдых и развлечения...хотя премьер министр этого не видит)
-
Evgeny
-
1
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 38865
- З нами з: 03.10.11
- Подякував: 3750 раз.
- Подякували: 11991 раз.
-
-
Профіль
-
-
52
27
2
2
Додано: Пон 30 вер, 2013 22:08
погода у вересні – головна причина зниження відвідуваності
Хай даний "експерт" спробує запросити дівчину в погану погоду погуляти і не завести кудись на "чай" погрітися. Чи друзями зібратися і під дощем в парку посидіти - погомоніти. В дома нас народ при хорошому житті не збираєьться - там і миття посуду більше ніж гостей і дітям заважаєш. Тож лукавить експерт, чи себе обманює.
-
mju
-
-
- Повідомлень: 2076
- З нами з: 21.02.09
- Подякував: 210 раз.
- Подякували: 491 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 30 вер, 2013 22:28
А самое плохое,это то что люди из ресторанов премиум и стандарт уровня,уже давно перешли в сегмент фаст-фудов ( это не только макдональдсы,но и многие сетевые пицерии,кофейни)а сейчас люди из ресторанов эконом класса, вообще домой перемещаются,и это совсем грустно....
-
Evgeny
-
1
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 38865
- З нами з: 03.10.11
- Подякував: 3750 раз.
- Подякували: 11991 раз.
-
-
Профіль
-
-
52
27
2
2
Додано: Пон 30 вер, 2013 22:40
население киева стареет... и это так же влияет на посещаемость ресторанов...
-
Унуноктий
-
-
- Повідомлень: 21411
- З нами з: 20.04.08
- Подякував: 374 раз.
- Подякували: 581 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 30 вер, 2013 23:21
Унуноктий написав:население киева стареет... и это так же влияет на посещаемость ресторанов...
мы говорим о помесячной динамике...и погодовой..за несколько лет , старение населения тут не причем. К тому же идет постоянный приток трудовых мигрантов из регионов.
-
Evgeny
-
1
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 38865
- З нами з: 03.10.11
- Подякував: 3750 раз.
- Подякували: 11991 раз.
-
-
Профіль
-
-
52
27
2
2
Додано: Пон 30 вер, 2013 23:36
відсутність зростання середнього чека
А це доречі вже не так погано. Відсутність зростання означає і відсутність падіння. Чи ні?
-
mju
-
-
- Повідомлень: 2076
- З нами з: 21.02.09
- Подякував: 210 раз.
- Подякували: 491 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 30 вер, 2013 23:42
mju написав:відсутність зростання середнього чека
А це доречі вже не так погано. Відсутність зростання означає і відсутність падіння. Чи ні?
Там в статье написано было,что падение продаж составило 20%...вот ответ на ваш вопрос Падение посещаемости и отсутствие роста среднего чека привели к тому, что продажи ресторанов упали на те же 20 %.
-
Evgeny
-
1
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 38865
- З нами з: 03.10.11
- Подякував: 3750 раз.
- Подякували: 11991 раз.
-
-
Профіль
-
-
52
27
2
2
Додано: Вів 01 жов, 2013 05:37
Прочел статью и подумал - Они, эти владельцы ресторанов, и в самом деле думают,что виной всему только погода ??? А как же тогда зимой ? По их логике получается ,что на зиму вообще надо заколачивать досками двери в рестораны - погода гораздо холоднее,чем сейчас и стало быть, по ихней же логике, гораздо хуже. Честно говоря, не думал,что владельцы ресторанов такие глупые люди...Как им вообще удается работать при таком уровне интеллекта ?..
-
вадик
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 3556
- З нами з: 05.04.09
- Подякував: 110 раз.
- Подякували: 421 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 01 жов, 2013 09:29
Замість ходіння по ресторанах українці стали більше сидіти вдома
Без света. Экономят. Отдают кредиты. (Прячутся, чтобы не отдавать кредиты. Говорят что никого дома нет, свет же не горит, не видите что ли?)
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
0 |
260 |
Пон 08 чер, 2026 12:26 R2
|
|
|
6 |
4201 |
|
|
|
1 |
429 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|