Український Beeline позбувся ліцензій на мобільний зв'язок і

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 02 жов, 2013 11:42

Український Beeline позбувся ліцензій на мобільний зв'язок і

Пропонуємо до обговорення:
Український Beeline позбувся ліцензій на мобільний зв'язок і припинив існування

Дивися повний текст Український Beeline позбувся ліцензій на мобільний зв'язок і припинив існування.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101005
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 02 жов, 2013 11:43

монополия
Kieva
 
Повідомлень: 2644
З нами з: 18.03.11
Подякував: 11 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 02 жов, 2013 12:49

Re: Український Beeline позбувся ліцензій на мобільний зв'яз

Скорее минимизация маркетинговых затрат на продвижение нескольких брендов. Раньше задача была увеличить кол-во абонентов, захватить долю рынка, соотв. нужна была мультибрендовость. А теперь, когда рынок чётко поделен, задача другая - увеличить доход с одного абонента и минимизировать свои затраты.
Крапивин
 
Повідомлень: 101
З нами з: 19.06.13
Подякував: 7 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 02 жов, 2013 13:27

немного печально...
я абонент WellCOM/Beeline с 2000 года, а Киевстар это нифига не ценит... но и на том спасибо... доход с меня они все равно имеют гривен 5 в месяц, при том, что разговорами я себя особо не ограничиваю ) надеюсь так и дальше будет ))
Tamagoch
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3290
З нами з: 03.02.13
Подякував: 322 раз.
Подякували: 350 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 02 жов, 2013 13:38

  Tamagoch написав:немного печально... я абонент WellCOM/Beeline с 2000 года, а Киевстар это нифига не ценит... но и на том спасибо... доход с меня они все равно имеют гривен 5 в месяц, при том, что разговорами я себя особо не ограничиваю ) надеюсь так и дальше будет ))

Если платить 5 грн. столько и уважения.
Еще милостыню бросайте бабушкам, а потом от них спустя 13 лет требуйте чтобы они вас ценили
Читатель11
 
Повідомлень: 1209
З нами з: 18.06.13
Подякував: 58 раз.
Подякували: 169 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 02 жов, 2013 14:21

  Читатель11 написав:Еще милостыню бросайте бабушкам, а потом от них спустя 13 лет требуйте чтобы они вас ценили

дык наши политики этим как раз и занимаются, может уже и мне туда дорога? ))
Tamagoch
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3290
З нами з: 03.02.13
Подякував: 322 раз.
Подякували: 350 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 695
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 01:46
panchukoleksandr861
1 969
Переглянути останнє повідомлення
Суб 04 кві, 2026 09:57
BIGor
1 1679
Переглянути останнє повідомлення
Нед 21 вер, 2025 12:52
papchik
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама