|
Європейські авто в Україні не подешевшають після створення З |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 14 жов, 2013 09:21
А Олег Назеренко - это внук Ностардамуса или Ванги? От таких заявлений следует удержатся, если не можешь нормально аргументировать свою точку зрения. А к зоне свободной торговли нам нужно изначально присоединиться, а в дальнейшем адаптироваться.
-
Mentalist
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 14 жов, 2013 13:06
Назаренко продолжает вопить о том, что в Украине с автомобилями все плохо. вот только цифры говорят об обратном - покупать автомобили, как новые, так и старые, стали почему-то больше, чем год назад.
-
bigsnake
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 15 жов, 2013 00:29
Назаренко - капитан очевидность просто. не трудно было на самом деле посчитать 1-процентное снижение таможенного тарифа. тут ума большого не нужно. но, импортные авто у нас будут покупать, от этого никуда мы никуда не денемся. потому что машина должна любой,если это не Ланос :))))
-
hort666_1982
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 26 бер, 2014 20:49
добрий вечір то вже можна купляти машину з польщі і їздити....проблем не буде якшо машина буде мала більше 15-років
-
asus192by
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 26 бер, 2014 20:59
чи взагалі ліпше українську машину брати
-
asus192by
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
0 |
374 |
П'ят 26 чер, 2026 11:34 R2
|
|
|
1 |
1144 |
|
|
|
1 |
507 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|