Європейські авто в Україні не подешевшають після створення З

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12
Повідомлення Додано: Пон 14 жов, 2013 09:21

А Олег Назеренко - это внук Ностардамуса или Ванги? От таких заявлений следует удержатся, если не можешь нормально аргументировать свою точку зрения. А к зоне свободной торговли нам нужно изначально присоединиться, а в дальнейшем адаптироваться.
Mentalist
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 14 жов, 2013 13:06

Назаренко продолжает вопить о том, что в Украине с автомобилями все плохо. вот только цифры говорят об обратном - покупать автомобили, как новые, так и старые, стали почему-то больше, чем год назад.
bigsnake
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 15 жов, 2013 00:29

Назаренко - капитан очевидность просто. не трудно было на самом деле посчитать 1-процентное снижение таможенного тарифа. тут ума большого не нужно. но, импортные авто у нас будут покупать, от этого никуда мы никуда не денемся. потому что машина должна любой,если это не Ланос :))))
hort666_1982
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 26 бер, 2014 20:49

добрий вечір
то вже можна купляти машину з польщі і їздити....проблем не буде якшо машина буде мала більше 15-років
asus192by
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 26 бер, 2014 20:59

чи взагалі ліпше українську машину брати
asus192by
 
 
 
  #<12
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 388
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 чер, 2026 11:34
R2
1 1160
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
1 512
Переглянути останнє повідомлення
Сер 03 чер, 2026 06:19
avs1006
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама