Відмова України від російського газу може призвести до його

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 29 жов, 2013 09:33

Відмова України від російського газу може призвести до його

Пропонуємо до обговорення:
Відмова України від російського газу може призвести до його подорожчання для населення - експерт

Дивися повний текст Відмова України від російського газу може призвести до його подорожчання для населення - експерт.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 29 жов, 2013 09:33

Український газ дешевше. Експерд ідійот?
alibabator
 
Повідомлень: 819
З нами з: 05.12.12
Подякував: 24 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 29 жов, 2013 11:35

alibabator
при чем тут цена газа? В Украине своего газа процентов 30, она никогда полностью не заместит российский газ своим. Только если докупать через реверс по всяким мутным схемам. Автор говорил о другом - что интеграция Украины к европейской модели газовых рынков может привести к повышению тарифа на газ для украинского потребителя.
Это означает, что сейчас население покупает газ не по рыночной цене, а гораздо дешевле - государство его дотирует. Но если Украина откажется от российского газа и присоединится к европейской газовой модели, это будет означать, что она будет играть по европейским правилам, и цена на газ для населения будет рыночной. Грубо говоря, украинцы будут платить за газ и коммунальные услуги, как европейцы. Хотите газовой независимости от России? - ждите счета за коммунальные услуги по 1000 гривен в месяц - это автор имел ввиду
victor1979v
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 29 жов, 2013 12:04

Честный политик вынес бы на референдум по евроинтеграции такие вопросы:
1. Я согласен с повышением цены на электроэнергию до 1 грн. за 1 квт-ч, подтверждая тем самым курс Украины на евроинтеграцию.
2. Я согласен с повышением цены газа до 4 грн. за 1 куб. м, подтверждая тем самым курс Украины на евроинтеграцию.
3. Я согласен с повышением платы за отопление до 10 грн. за 1 кв. м, подтверждая тем самым курс Украины на евроинтеграцию.
4. Я согласен с повышением платы за проезд в общественном транспорте до 5 грн., подтверждая тем самым курс Украины на евроинтеграцию.
И т.д.
Но где в Украине взять честных политиков?
У всего есть своя обратная сторона. Оборотная сторона низких цен - низкая зарплата, оборотная сторона дотаций - налоги с произволом толпы налоговых чиновников. Оборотная сторона евроассоциации - резкое повышение цен и тарифов в Украине. Властям будет очень легко оправдываться перед народом: "Так сказал Евросоюз!"
cisukr
 
Повідомлень: 1926
З нами з: 01.10.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 294 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 29 жов, 2013 12:10

  victor1979v написав:Но если Украина откажется от российского газа и присоединится к европейской газовой модели, это будет означать, что она будет играть по европейским правилам, и цена на газ для населения будет рыночной.
Так щоб Ви зрозуміли
Ніщо не береться нізвідки і нікуди не зникає.
Те що Ви називаєте дотація береться з кишень платників податків( а єдиним платником податків - є населення , бо підприємці/підприємства - це тільки передаточні ланки)

Тому
Підніметься ціна(тарифи) - впаде потреба в дотаціях - зменшиться дефіцит бюджету - зявиться можливість зменшити податкове навантаження на ФондОплатиПраці - збільшаться зарплати-знівелюються зміни тарифів.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29331
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3072 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Вів 29 жов, 2013 12:19

Не знаю що там би сказав політик - а економіст:
  cisukr написав:Честный политик вынес бы на референдум по евроинтеграции такие вопросы:
1. Я согласен с повышением цены на электроэнергию до 1 грн. за 1 квт-ч, подтверждая тем самым курс Украины на евроинтеграцию.
Чи відомо Вам що
а - підприємства вже платять по 1,2 грн за квт
б - при споживанні більше 350 квт/місяць на сімю - ціна квт також вища 1 грн для населення
  cisukr написав:2. Я согласен с повышением цены газа до 4 грн. за 1 куб. м, подтверждая тем самым курс Украины на евроинтеграцию.
А якщо це саме питання подати в контексті
зміни податкового навантаження на ФОП
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29331
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3072 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Вів 29 жов, 2013 16:46

Re: Відмова України від російського газу може призвести до й

  budivelnik написав:Підніметься ціна(тарифи) - впаде потреба в дотаціях - зменшиться дефіцит бюджету - зявиться можливість зменшити податкове навантаження на ФондОплатиПраці - збільшаться зарплати-знівелюються зміни тарифів.

да вы идеалист) вы настолько доверяете этому государству? думаете, все эти деньги будут проходить через руки чиновников и вернутся обратно, в целости и сохранности, все до копеечки? знаете, на мой взгляд, чем меньше денег проходит через мохнатую лапу, тем лучше.
victor1979v
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1272
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 чер, 2026 08:46
olegsvitov2
1 2752
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
1 2739
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 тра, 2026 19:18
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама