|
Гучний скандал: під час саміту G20 Росія подарувала іноземни |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 29 жов, 2013 16:54
Пропонуємо до обговорення: Керівництво ЄС розпорядилося перевірити всі мобільні прилади, подаровані російською делегацією
Дивися повний текст Гучний скандал: під час саміту G20 Росія подарувала іноземним делегатам телефони з жучками.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101006
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 29 жов, 2013 16:54
И гейцы еще что-то на Штаты подпрыгивали)
-
blackforest
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 724
- З нами з: 02.07.09
- Подякував: 13 раз.
- Подякували: 62 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 29 жов, 2013 16:57
"Бесплатный сыр - только в мышеловке!" С какой радости Россия еврочиновникам "за просто так" будет дарить крутые мобильники???? Нехай начуваються)))
-
Frant
-
-
- Повідомлень: 23387
- З нами з: 12.09.11
- Подякував: 1859 раз.
- Подякували: 2608 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 29 жов, 2013 16:57
blackforest написав:И гейцы еще что-то на Штаты подпрыгивали)
Нормальная практика в мире спецслужб. Ребята почти два месяца ходили с "заряженными" телефончиками, весело по ним трындели...а тем временем, далеко-далеко, в Сибири, в кровавом ГУЛАГЕ, опс...нет, в подвалах Лубянки... Ну, в общем, все поняли.
-
sergio1969
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 29 жов, 2013 16:58
Это месть после того как Обама Мебведеву Айфон с жучком подарил
-
50cent
-
-
- Повідомлень: 52
- З нами з: 14.06.12
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 9 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 29 жов, 2013 17:10
Сами же россиян и научили прослушивать всех, да и Сноуден подрассказал. Чего теперь писать?
-
nalim
-
-
- Повідомлень: 6724
- З нами з: 25.02.09
- Подякував: 33 раз.
- Подякували: 651 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 29 жов, 2013 17:21
Що і в тому, що маскалі подарували європейцям нашпиговані жучками мобіли також америкоси винні?:) Майже по Біблії - "бійся маскалів, що дари приносять":)
-
Бandera
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 29 жов, 2013 17:22
а по-моему, статейка эта - лииииииииииипа )
-
SAP
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 29 жов, 2013 17:23
Подслушивающие всех Штаты отбрехиваются как могут, не стесняются и дезу запускать...
-
Дваждыдвашник
-
-
- Повідомлень: 3100
- З нами з: 06.08.10
- Подякував: 890 раз.
- Подякували: 833 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 29 жов, 2013 17:23
Лажанулись росийцы, хоть бы замаскировали жучков получше, наверняка в сколково можно блыо наножучками разжится. )))
-
ponch08
-
-
- Повідомлень: 847
- З нами з: 17.10.08
- Подякував: 47 раз.
- Подякували: 77 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
619 |
Сер 27 тра, 2026 08:54 fler
|
|
|
1 |
1332 |
|
|
|
1 |
511 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|