|
Янукович схвалив транспортування ядерних матеріалів через Ук |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 14 лис, 2013 16:51
Пропонуємо до обговорення: Ліквідація аварії, яка може відбутися при перевезенні, повинна здійснюватися країною, на території якої вона сталася
Дивися повний текст Янукович схвалив транспортування ядерних матеріалів через Україну - між РФ і Угорщиною.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101003
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 14 лис, 2013 16:51
Ой идиот...
-
Login
-
-
- Повідомлень: 147
- З нами з: 14.11.13
- Подякував: 25 раз.
- Подякували: 25 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 14 лис, 2013 17:01
Login написав:Ой идиот...
а в чем проблема?
-
unrokan_pff
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 14 лис, 2013 17:20
roman tr. написав: а в чем проблема?
Ликвидация последствий аварии, которая может произойти при перевозе ядерных материалов, также должна осуществляться той страной, на территории которой она произошла.
-
spas
-
-
- Повідомлень: 3223
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 153 раз.
- Подякували: 516 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 14 лис, 2013 17:25
roman tr. проблема:"відповідальність за пропажу вантажу несе та країна, охорона якої допустила пропажу, або у випадку, якщо вантаж був без охорони, то відповідальність несе та країна, на території якої стався інцидент", а в нас можливо усе
-
Login
-
-
- Повідомлень: 147
- З нами з: 14.11.13
- Подякував: 25 раз.
- Подякували: 25 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 14 лис, 2013 17:28
Login написав:roman tr. проблема:"відповідальність за пропажу вантажу несе та країна, охорона якої допустила пропажу, або у випадку, якщо вантаж був без охорони, то відповідальність несе та країна, на території якої стався інцидент", а в нас можливо усе
ну так за это украина деньги получает, по идее.
-
unrokan_pff
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 14 лис, 2013 17:34
roman tr. написав:ну так за это украина деньги получает, по идее.
не все измеряется деньгами.
-
Investor_K
-
-
- Повідомлень: 12084
- З нами з: 21.12.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 927 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 14 лис, 2013 17:46
roman tr. а не дай бог поїзд зійшов з колії, чи чистерна протікає ??
-
Login
-
-
- Повідомлень: 147
- З нами з: 14.11.13
- Подякував: 25 раз.
- Подякували: 25 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 14 лис, 2013 17:50
Login написав:а не дай бог поїзд зійшов з колії, чи чистерна протікає ??
Да. Определенные риски есть.
-
Investor_K
-
-
- Повідомлень: 12084
- З нами з: 21.12.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 927 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 14 лис, 2013 17:56
Это страшно... последствия могут быть непредсказуемыми..ядерная катастрофа может произойти везде и в любое время, расплачиваться нам и нашим детям своими жизнями и здоровьем , а бабло -тому кто подписал...кому-то может быть даже выгодным, чтобы такой груз осел здесь
-
Alla
-
-
- Повідомлень: 517
- З нами з: 10.09.12
- Подякував: 145 раз.
- Подякували: 238 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
456 |
|
|
|
2 |
912 |
|
|
|
2 |
634 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|