|
Арбузов: результат завтрашнього саміту у Вільнюсі буде "пози |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 28 лис, 2013 12:19
Пропонуємо до обговорення: Арбузов упевнений, що результат завтрашнього саміту буде позитивний (доповнено)
Дивися повний текст Арбузов: результат завтрашнього саміту у Вільнюсі буде "позитивним".
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 28 лис, 2013 12:19
Положительным для кого?
-
kuznetsov1001
-
-
- Повідомлень: 243
- З нами з: 08.12.12
- Подякував: 10 раз.
- Подякували: 82 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 28 лис, 2013 12:29
lelya_fedorov_72 написав: kuznetsov1001 написав:Положительным для кого?
Какая разница для кого  Главное положительный 
От слова положить?
-
Alex Gorsh
-
-
- Повідомлень: 1309
- З нами з: 15.01.13
- Подякував: 45 раз.
- Подякували: 197 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 28 лис, 2013 14:00
Alex Gorsh написав: От слова положить?
+1
-
tjaffix
-
-
- Повідомлень: 31
- З нами з: 11.05.13
- Подякував: 22 раз.
- Подякували: 3 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 28 лис, 2013 14:33
Думаю, що питання з асоціацією завтра буде вирішено. Головне, щоб Європа дала знати, яким чином вона готова нас підтримувати надалі в тій же модернізації виробництва. Бо їхні обіцянки поки-що залишилися на словах.
-
ylyhev
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 28 лис, 2013 18:18
Ось тоді й можна буде говорити про подальші кроки у євроінтеграції.
-
mariapopryhenko
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 28 лис, 2013 18:26
Людина,яка всупереч всіляким експердам-обвалістам на дала завалити українську гривню заслуговує на повагу.
-
11oleksa11
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 28 лис, 2013 18:29
11oleksa11 написав:Людина,яка всупереч всіляким експердам-обвалістам на дала завалити українську гривню заслуговує на повагу.
Да, завалил экономику, заслуживаешь уважение.
-
Alex Gorsh
-
-
- Повідомлень: 1309
- З нами з: 15.01.13
- Подякував: 45 раз.
- Подякували: 197 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 28 лис, 2013 18:33
11oleksa11 написав:Людина,яка всупереч всіляким експердам-обвалістам на дала завалити українську гривню заслуговує на повагу.
Не мешало бы ему всё-таки ИНН завести, занимая такую государственую должность. На радикала от веры он как-то не тянет. Или, имея в корешах хозяина Минсдоха (с часами на руке за 50К евро, надо полагать не последними) - можно сильно не озадачиваться этим моментом?
-
Tip Top
-
-
- Повідомлень: 5627
- З нами з: 28.05.10
- Подякував: 735 раз.
- Подякували: 1843 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
4 |
1786 |
П'ят 29 тра, 2026 17:01 vt313
|
|
|
1 |
936 |
|
|
|
1 |
1350 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|