|
Очікуваний результат: запропоновані владою ПДВ-векселі вияви |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 29 лис, 2013 12:36
Да просто еще не "порешали", кто и как будет скупать векселя с дисконтом и обналичивать их. Как решат - сразу "желающих" будем много 
-
Йанык
-
1
-
- Повідомлень: 4748
- З нами з: 15.06.11
- Подякував: 750 раз.
- Подякували: 2641 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 29 лис, 2013 13:32
Вот серьезно, что же все так векселя переживают. Мне вот почему абсолютно наплевать на них ) Есть бабло отдавать реальными деньгами - хорошо, нету - ну отдадут векселями. Подумаешь.
-
Gin
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 29 лис, 2013 13:38
Этого и следовало ожидать. На территории страны действует единственное законное платежное средство - гривна. А эти вексели-бумажки - долговые расписки от правительства-банкрота. Денег у них нет, раз они пытаются навязать эти вексели. Что потом возьмешь с банкрота? @#бсель-вёксель (вёксель-мобсель  )
-
Obval_Defoltovich
-
1
-
- Повідомлень: 3519
- З нами з: 14.06.10
- Подякував: 345 раз.
- Подякували: 900 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 29 лис, 2013 14:13
Obval_Defoltovich Згоден в тому плані, що реальні кошти завжди хороші тим, що їх уже ніхто не відбере. Але от щодо банкрота, не погоджусь. У нас в тіні ще стільки обертається, що повернувши все це не на один рік вистачить
-
Rik
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 29 лис, 2013 15:01
Gin написав:Вот серьезно, что же все так векселя переживают. Мне вот почему абсолютно наплевать на них ) Есть бабло отдавать реальными деньгами - хорошо, нету - ну отдадут векселями. Подумаешь.
Сумніваюсь, що в нас взагалі так багато настільки успішних людей, що їм мають повертати ПДВ. Хіба що олігархи якісь
-
ioNica
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 29 лис, 2013 15:03
Jorj написав:ioNica а вы смешной...
Чому це? Ви вважаєте, що комусь не повернули грошима і ця людина не написала заяву хоча б на отримання векселя? Надала перевагу лишитись взагалі ні з чим?
-
ioNica
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 29 лис, 2013 19:35
если векселя должны выписываться на добровольной основе, то вполне понятно, что нету очереди из желающих. ведь никто же не знает, например, насколько банки будут заинтересованы в них
-
hort666_1982
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
4811 |
|
|
|
2 |
7228 |
|
|
|
1 |
2548 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|