11oleksa11
100%
оппо кстати и не требует его отставки.
|
|
??????? Вот как?? его уже загоняют "у глухий кут" ??? Плин... а он чем занимался 3.5 года, с братками? загоняя людей вообще без прав - в "глухий кут" ? Причинно-следственая связь вешь которую можно не понимать - но спорить с фактами, тем более такими наглядными - как минимум странно.
Погоджуюся! Взагалі, потрібно розуміти, що був Кравчук, Кучма, Ющенко, зараз Янукович, а ахметови з фірташами були і цвіли завжди. І абсолютно тупо думати, що прийде добрий Президент. і вся ця бізнес-банда кудись подінеться (на нари). Так, чи інакше, олігархи будуть інтегровані в політичний механізм, як основні його стовпи. Питання лише в тому, чи працюватимуть ці самі олігархи в певних законних рамках (більш чи менш жорстких, це залежить також і від того, з ким ми - з Європою чи з РФ), чи навпаки, творитимуть повний "бєспрєдєл". Олігархи зацікавлені в спокої. Якщо ви поставите перед ними вибір: або вони далі працюють в законодавчому полі (але зі збереженням нинішнього розкладу, тобто без репресій і спроб все відібрати), або вони далі прикривають жо..у януковича, в країні неспокій і вони ризикують усім тим, що вже мають, то вони, безумовно, оберуть спокій без януковича. Якщо ж ви поставите їхній спокій (і виживання) у пряму залежність від того, при владі янукович, чи ні - олігархи усі свої ресурси кинуть на боротьбу з вами. Тож треба домовлятися. Думаю, в ПР багато таких, хто готовий кинути януковича і йти в Європу. Вони просто бояться грубої сили. Сьогодні баланс сил порушено і є шанс поборотися (при правильній поведінці опозиції) за вплив на нормальне крило ПР і мирне переформатування влади. Звичайно, це комформізм. Але в цьому і є суть політики. Ну не зможете ви в один момент викоренити все зло!!! Його треба поступово видавлювати. В тому числі через рух у напрямку ЄС. p.s. Почитайте інтерв'ю Богословської Наєму. Досить відверто.
Когда курс свалился до 10 в 2008 Яценюк сразу сдрыснул свалив все на кабмин. Не наелись курсом от Яценюка ? Только и знают что блокировать Раду и искать виновных там где их нет.
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||