|
Мер Луганська закликав городян збиратися до Києва - тому що |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 13 гру, 2013 23:52
Я повірю, що Європа не потрібна Україні тоді, коли: 1. Президент, міністр охорони здоров'я, міністри та депутати будуть лікуватися у простій районній лікарні за місцем прописки, а не літати лікувати нежить у європейську Німеччину. 2. Діти Президента, міністра освіти, міністрів та депутатів будуть навчатися у звичайних школах та ВУЗах, а не в елітних та за кордоном, скажімо у європейській Британії... 3. Президент, міністр промполітики, міністри та депутати будуть їздити на роботу на вітчизняному автомобілі, а також трамваях, тролейбусах, метро, а ще краще на велосипедах, а не європейських автомобілях ціною в столітню зарплату пересічного громадянина. 4. Президент, міністр внутрішніх справ, генеральний прокуро, судді, міністри та депутати будуть пересуватися без охорони, як європейці, а не з цілою армією за спиною як османьські султани. 5.-100500 - коли влада буде жити, як народ... не краще і не гірше, а точнісінько так само, коли усі, від депутата сільради до Президента, будуть жити в Україні, як українці - тоді я повірю, що нам не потрібна Європа... А до того цій владі та її балачкам про те, що Європа=смерть Україні я не вірю...
-
zeleniy
-
-
- Повідомлень: 4115
- З нами з: 01.06.11
- Подякував: 605 раз.
- Подякували: 679 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 13 гру, 2013 23:54
serg_shubin написав:Я думаю их достала наша власть не меньше нас всех. Люди просто боятся потерять работу вот и едут.
+100 Всему свое время. Когда люди научатся объединятся начнутся перемены...
-
kutuz
-
-
- Повідомлень: 1443
- З нами з: 03.05.09
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 97 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 14 гру, 2013 10:06
zeleniy написав:Я повірю, що Європа не потрібна Україні тоді, коли:
Этого никогда не будет. 
-
Карбофос
-
-
-
-
-
-
Додано: Суб 14 гру, 2013 22:42
Карбофос написав:Этого никогда не будет.
Хіба Майдан не за те стоїть?
-
zeleniy
-
-
- Повідомлень: 4115
- З нами з: 01.06.11
- Подякував: 605 раз.
- Подякували: 679 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 14 гру, 2013 23:57
Вся эта поляризация, с подачей что де, "оппозиция, захидняки очень хотят разделить Запад и Восток" - может быть объяснена довольно просто двумя словам - с одной стороны, логика говорит что Европа несёт больше культуры (в т.ч. бизнес-этики), больше положительных примеров на всех социальных уровнях (это прекрасно понимают партагеносы Партии Регионов - наскирдовав там и деньги, и недвижимость, и детей в европейских универах). С другой стороны, ну никак они (партагеносы ПР=большой полулегальный бизнес) не могут стать более прозрачными - а это само собой разумеется, если Украина становится ближе к Европе. Теперь уже никакой мер какого-то города там, депутат - не сможет привести очередной чемодан бабла, или перевести очередной краденный миллион - в ту же Европу - и купить на него очередную шикарную яхту, недвигу, в этой "плохой Гейропе" - ну, и нафиг им эта Европа - в "таком варианте" - где за каждый пук и доллар/евро - нужно будет отвечать? Их устравивает Европа в таком варианте как сейчас - можно увести деньги, можно их вложить через пятое лицо (или даже через второе в варианте Азарова) - а "Европу в Украине" - господа регионалы для себя уже построили, даже луше чем там - самое льготное налогообложение, самое лояльное законодательство - от ГАИшников до самого верха, краёв нет. И зачем им со всем этим расставаться - в обмен на само собой разумеющуюся прозрачность - при ассоциации с Европой? Вот, соб-но, на этой поляризации - Партия Регионов и пытается столкнуть лбами Запад и Восток, как часто звучит в их кругах : "Украина для нас это лишь бизнес - цех, завод по производству бабла, а живём мы давно уже там, в Европе..."
-
Tip Top
-
-
- Повідомлень: 5627
- З нами з: 28.05.10
- Подякував: 735 раз.
- Подякували: 1843 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
3332 |
|
|
|
1 |
3176 |
|
|
|
1 |
1877 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|