Якщо не відбудеться зниження ставок податків, бізнес повинен

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Суб 21 гру, 2013 15:11

Якщо не відбудеться зниження ставок податків, бізнес повинен

Пропонуємо до обговорення:
Якщо не відбудеться зниження ставок податків, бізнес повинен вимагати захисту своїх прав - експерти

Дивися повний текст Якщо не відбудеться зниження ставок податків, бізнес повинен вимагати захисту своїх прав - експерти.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101003
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 21 гру, 2013 15:11

От нашего ПРавительства можно что-то требовать?
Оно - глухое. Его нужно только лупить палкой по голове
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 21 гру, 2013 15:29

А там нет головы и мозгов тоже нет. Там только рефлекс - украсть.
Polly
 
Повідомлень: 1992
З нами з: 26.05.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 430 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 21 гру, 2013 15:40

  Polly написав:А там нет головы и мозгов тоже нет. Там только рефлекс - украсть.


При том не с прибылей, а с убытков. ВВП падает, а наши "талантливые" ставят рекорды по темпам обогащения.
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 21 гру, 2013 16:10

Каким способом требовать? Нэ скыглыты, а брать лопаты и сажать капусту???
rokannon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3522
З нами з: 08.11.10
Подякував: 717 раз.
Подякували: 859 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 21 гру, 2013 16:20

  rokannon написав:Каким способом требовать? Нэ скыглыты, а брать лопаты и сажать капусту???

Пинком под зад. Другого языка они не понимают.
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 21 гру, 2013 20:31

Вообще-то сейчас на Майдане большинство составляет как раз бизнес, который и требует прекратить беспредел. Это Евромайдан был студенческий, сейчас там главы и сотрудники фирм и присоединение к Европе дело десятое, когда эта власть станет прошлым, оно произойдет само по себе.
kuznetsov1001
Аватар користувача
 
Повідомлень: 243
З нами з: 08.12.12
Подякував: 10 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 22 гру, 2013 16:26

Сейчас проходит постепенное реформирование системы налогов и финансов. На данный момент просто будет провалом в экономике, если снизить НДС. Не думайте, что если нарушится какая-то из отраслей в стране, бизнес будет идти гладко. Подождать до снижения не так-то и много нужно. Произойдёт это в мае месяце.
ruslanlap4ev
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 22 гру, 2013 16:38

У будь-якому випадку, це замороження є тимчасовим. Хто серйозно бізнесом займається, той зможе трохи ще почекати. Тим паче, що в цій новині я не побачив жодного висловлювання від підприємців. Тільки якісь люди щось говорять, але ж рівнятися на думку трьох – то є дурість. Краще б економіку вивести з тіні, тоді б і усі податки знизилися б.
ylyhev
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 865
Переглянути останнє повідомлення
Вів 12 тра, 2026 11:48
zlayaakula
1 955
Переглянути останнє повідомлення
Сер 15 кві, 2026 08:09
Примат
1 434
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 20 бер, 2026 23:51
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама