|
Якщо не відбудеться зниження ставок податків, бізнес повинен |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Суб 21 гру, 2013 15:11
Пропонуємо до обговорення: Якщо не відбудеться зниження ставок податків, бізнес повинен вимагати захисту своїх прав - експерти
Дивися повний текст Якщо не відбудеться зниження ставок податків, бізнес повинен вимагати захисту своїх прав - експерти.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101003
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 21 гру, 2013 15:11
От нашего ПРавительства можно что-то требовать? Оно - глухое. Его нужно только лупить палкой по голове
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 21 гру, 2013 15:29
А там нет головы и мозгов тоже нет. Там только рефлекс - украсть.
-
Polly
-
-
- Повідомлень: 1992
- З нами з: 26.05.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 430 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 21 гру, 2013 15:40
Polly написав:А там нет головы и мозгов тоже нет. Там только рефлекс - украсть.
При том не с прибылей, а с убытков. ВВП падает, а наши "талантливые" ставят рекорды по темпам обогащения.
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 21 гру, 2013 16:10
Каким способом требовать? Нэ скыглыты, а брать лопаты и сажать капусту???
-
rokannon
-
-
- Повідомлень: 3522
- З нами з: 08.11.10
- Подякував: 717 раз.
- Подякували: 859 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 21 гру, 2013 16:20
rokannon написав:Каким способом требовать? Нэ скыглыты, а брать лопаты и сажать капусту???
Пинком под зад. Другого языка они не понимают.
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 21 гру, 2013 20:31
Вообще-то сейчас на Майдане большинство составляет как раз бизнес, который и требует прекратить беспредел. Это Евромайдан был студенческий, сейчас там главы и сотрудники фирм и присоединение к Европе дело десятое, когда эта власть станет прошлым, оно произойдет само по себе.
-
kuznetsov1001
-
-
- Повідомлень: 243
- З нами з: 08.12.12
- Подякував: 10 раз.
- Подякували: 82 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 22 гру, 2013 16:26
Сейчас проходит постепенное реформирование системы налогов и финансов. На данный момент просто будет провалом в экономике, если снизить НДС. Не думайте, что если нарушится какая-то из отраслей в стране, бизнес будет идти гладко. Подождать до снижения не так-то и много нужно. Произойдёт это в мае месяце.
-
ruslanlap4ev
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 22 гру, 2013 16:38
У будь-якому випадку, це замороження є тимчасовим. Хто серйозно бізнесом займається, той зможе трохи ще почекати. Тим паче, що в цій новині я не побачив жодного висловлювання від підприємців. Тільки якісь люди щось говорять, але ж рівнятися на думку трьох – то є дурість. Краще б економіку вивести з тіні, тоді б і усі податки знизилися б.
-
ylyhev
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
3 |
865 |
|
|
|
1 |
955 |
|
|
|
1 |
434 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|