|
У вівторок Україна отримає від РФ $3 млрд |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 23 гру, 2013 12:39
Пропонуємо до обговорення: Завтра Україна отримає від РФ $3 млрд
Дивися повний текст У вівторок Україна отримає від РФ $3 млрд.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101014
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 23 гру, 2013 12:39
Как делить будем?Это мне,а это тебе,это мне ,а это тоже мне!И это опять мне...
-
Pensioner
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 1000
- З нами з: 27.12.12
- Подякував: 26 раз.
- Подякували: 196 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 23 гру, 2013 12:45
Азаров уже сказал как
-
tyreinua
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 4872
- З нами з: 17.02.09
- Подякував: 40 раз.
- Подякували: 278 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 23 гру, 2013 12:47
ура, дерибан!
-
Tamagoch
-
-
- Повідомлень: 3290
- З нами з: 03.02.13
- Подякував: 322 раз.
- Подякували: 350 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 23 гру, 2013 12:52
Что-то там не то. То на прошлой неделе, то в понедельник, теперь во вторник. Вместо Янука уже в Москву едет Азаров. Кажется, планируют сдать нас в Евразес, Янук не хочет на себя это брать, спрятался в больницу и послал Азирова. А 3 ярда, похоже, дадут только после подписания. А дальше им тянуть некуда - в среду уже надо отдавать те 200 лямов, что взяли на прошлой недеое, и еще 100 лямов других ОВГЗ. Есть опцион досрочного погашения: Російська Федерація зможе вимагати погашення боргу України, якщо цього вимагатиме ситуація. Про це заявив перший віце-прем'єр РФ Ігор Шувалов, відповідаючи в інтерв'ю "Росії 24" на питання про те, чи може Україна, отримавши від РФ багатомільярдну підтримку, змінити своє рішення і все ж таки підписати договір про асоціацію з ЄС. "Ця позика надана так, що у нас будуть завжди можливості вимагати в українського уряду погашення цієї позики, і за самими жорсткими юридичними процедурами. Це не просто якась домовленість між двома Мінфінами, це оформлено з дуже жорсткою процедурою", - сказав Шувалов.
-
hxbbgaf
-
-
- Повідомлень: 23450
- З нами з: 24.08.09
- Подякував: 1687 раз.
- Подякували: 2400 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Пон 23 гру, 2013 12:57
hxbbgaf написав:Что-то там не то. То на прошлой неделе, то в понедельник, теперь во вторник. Вместо Янука уже в Москву едет Азаров. Кажется, планируют сдать нас в Евразес, Янук не хочет на себя это брать, спрятался в больницу и послал Азирова. А 3 ярда, похоже, дадут только после подписания. А дальше им тянуть некуда - в среду уже надо отдавать те 200 лямов, что взяли на прошлой недеое, и еще 100 лямов других ОВГЗ. Есть опцион досрочного погашения:
ОЧЕНЬ точно подмечено
-
spas
-
-
- Повідомлень: 3223
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 153 раз.
- Подякували: 516 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 23 гру, 2013 14:26
Сколько дал в этом году ЕС?
-
crazycopywriter
-
-
- Повідомлень: 676
- З нами з: 31.10.12
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 69 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1564 |
П'ят 29 тра, 2026 07:03 Ой+
|
|
|
1 |
1619 |
|
|
|
1 |
2111 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|