У вівторок Україна отримає від РФ $3 млрд

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 23 гру, 2013 12:39

У вівторок Україна отримає від РФ $3 млрд

Пропонуємо до обговорення:
Завтра Україна отримає від РФ $3 млрд

Дивися повний текст У вівторок Україна отримає від РФ $3 млрд.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101014
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 23 гру, 2013 12:39

Как делить будем?Это мне,а это тебе,это мне ,а это тоже мне!И это опять мне...
Pensioner
 
Заблокований
Повідомлень: 1000
З нами з: 27.12.12
Подякував: 26 раз.
Подякували: 196 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 23 гру, 2013 12:45

Азаров уже сказал как
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 23 гру, 2013 12:47

ура, дерибан!
Tamagoch
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3290
З нами з: 03.02.13
Подякував: 322 раз.
Подякували: 350 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 23 гру, 2013 12:52

Что-то там не то. То на прошлой неделе, то в понедельник, теперь во вторник.
Вместо Янука уже в Москву едет Азаров. Кажется, планируют сдать нас в Евразес, Янук не хочет на себя это брать, спрятался в больницу и послал Азирова. А 3 ярда, похоже, дадут только после подписания. А дальше им тянуть некуда - в среду уже надо отдавать те 200 лямов, что взяли на прошлой недеое, и еще 100 лямов других ОВГЗ.
Есть опцион досрочного погашения:
Російська Федерація зможе вимагати погашення боргу України, якщо цього вимагатиме ситуація.
Про це заявив перший віце-прем'єр РФ Ігор Шувалов, відповідаючи в інтерв'ю "Росії 24" на питання про те, чи може Україна, отримавши від РФ багатомільярдну підтримку, змінити своє рішення і все ж таки підписати договір про асоціацію з ЄС.
"Ця позика надана так, що у нас будуть завжди можливості вимагати в українського уряду погашення цієї позики, і за самими жорсткими юридичними процедурами. Це не просто якась домовленість між двома Мінфінами, це оформлено з дуже жорсткою процедурою", - сказав Шувалов.
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23450
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Пон 23 гру, 2013 12:57

  hxbbgaf написав:Что-то там не то. То на прошлой неделе, то в понедельник, теперь во вторник. Вместо Янука уже в Москву едет Азаров. Кажется, планируют сдать нас в Евразес, Янук не хочет на себя это брать, спрятался в больницу и послал Азирова. А 3 ярда, похоже, дадут только после подписания. А дальше им тянуть некуда - в среду уже надо отдавать те 200 лямов, что взяли на прошлой недеое, и еще 100 лямов других ОВГЗ. Есть опцион досрочного погашения:

ОЧЕНЬ точно подмечено
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 23 гру, 2013 14:26

Сколько дал в этом году ЕС?
crazycopywriter
 
Повідомлень: 676
З нами з: 31.10.12
Подякував: 11 раз.
Подякували: 69 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1564
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
1 1619
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 тра, 2026 19:18
moveton
1 2111
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 08:46
maxshurko
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама